Співавтор  ютуб-каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв завітав до Житомира (ФОТО)

Співавтор ютуб-каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв завітав до Житомира

Вчора, 26.01.24 в Житомирі, в Gnatyuk Art Center відбулась зустріч з Владленом Мараєвим — українським істориком, краєзнавцем, відеоблогером,кандидатом історичних наук,членом Національної спілки краєзнавців України та співавтором ютуб-каналу «Історія Без Міфів».

На зустріч прийшло багато житомирян, які з цікавістю слухали, розпитували, спілкувалися з Владленом Мараєввим. 

«Історія Без Міфів» – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Ведучим і співавтором є кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Владлен Мараєв. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.

Мета проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців; поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу; сприяння консолідації українського суспільства; формування позитивного іміджу України й українців; сприяння усвідомленню місця й ролі України у світі та впливу загальносвітових процесів на нашу країну; поширення культури критичного мислення та навичок аналітичної роботи з джерелами інформації.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

«Разом переможемо!» В Житомирському Центрі творчості дітлахи створили ланцюг Єдності (ФОТО)

“Космічна” Польова у Житомирі посеред зими (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Співавтор  ютуб-каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв завітав до Житомира (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*