«Разом переможемо!» В Житомирському Центрі творчості дітлахи створили ланцюг Єдності (ФОТО)

«Разом переможемо!» В Житомирському Центрі творчості дітлахи створили ланцюг Єдності

24 січня з нагоди Дня єдності та 700 днів спротиву в Житомирському Центрі творчості дітей і молоді відбувся  захід  “Разом переможемо!”.

Вихованці та педагоги об’єдналися у  спільний ланцюг Єдності, створили малюнок дитячими долоньками, провели руханку та виконали пісню. 

Олександра Загребельна – керівник шоу-театру КЛЕМ: Я дуже хотіла, щоб всі вихованці змогли об’єднатися в танці, адже в Центрі творчості займаються дітки в гуртках різного спрямування. І нам все вдалося –  танцювали усі.

Ольга Воробйова – керівник гуртка “Основи дизайну”: Ми хочемо, щоб дітки кожного колективу залишили відбитки своїх долоньок, як символ нашої Єдності.

Валентина Оргіш – завідуюча художнім відділом: Діти нашого Центру роблять багато концертів та сувенірів для ЗСУ, а сьогоднішній патріотичний захід ми хочемо зробити саме для дітей, щоб вони відчули себе головними на цьому святі Єдності та віри в Перемогу”

Олена Ващишина – художній керівник хорової студії “Струмочок”: Для нашого колективу дуже відповідально виконувати Гімн України та до свята ми підготували пісню “Заспіваймо пісню за Україну”, яку хочемо виконати з усіма глядачами.

Тетяна Паламарчук – заступник директора з навчально-виховної роботи: Сподіваємось, що захід пройде без повітряних тривог і діти в повній мірі зможуть насолодитися атмосферою свята

Леонід Шевчук – керівник гуртка “Мистецтво фотографії”: Сьогодні всі вихованці та керівники дуже красиві, у вишиванках та з гарним настроєм. Тому вихованці нашого гуртка хочуть зробити яскраві фотознімки кожному, хто долучився до заходу.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

Юлія Єлістратова провела тренування з волейболу з учнями житомирського ліцею №17 (ФОТО)

«Світочі людства»: в Житомирі відкрилась виставка Олексія Леонова (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Разом переможемо!» В Житомирському Центрі творчості дітлахи створили ланцюг Єдності (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*