24 січня з нагоди Дня єдності та 700 днів спротиву в Житомирському Центрі творчості дітей і молоді відбувся захід “Разом переможемо!”.
Вихованці та педагоги об’єдналися у спільний ланцюг Єдності, створили малюнок дитячими долоньками, провели руханку та виконали пісню.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-47-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-46-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-45-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-45-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-43-1024x768.jpg)
Олександра Загребельна – керівник шоу-театру КЛЕМ: Я дуже хотіла, щоб всі вихованці змогли об’єднатися в танці, адже в Центрі творчості займаються дітки в гуртках різного спрямування. І нам все вдалося – танцювали усі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-42-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-41-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-40-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-38-1024x768.jpg)
Ольга Воробйова – керівник гуртка “Основи дизайну”: Ми хочемо, щоб дітки кожного колективу залишили відбитки своїх долоньок, як символ нашої Єдності.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-38-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-37-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-36-1024x768.jpg)
Валентина Оргіш – завідуюча художнім відділом: Діти нашого Центру роблять багато концертів та сувенірів для ЗСУ, а сьогоднішній патріотичний захід ми хочемо зробити саме для дітей, щоб вони відчули себе головними на цьому святі Єдності та віри в Перемогу”
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-33-1024x775.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-33-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-13-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-12-1024x683.jpg)
Олена Ващишина – художній керівник хорової студії “Струмочок”: Для нашого колективу дуже відповідально виконувати Гімн України та до свята ми підготували пісню “Заспіваймо пісню за Україну”, яку хочемо виконати з усіма глядачами.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-11-1024x698.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-08-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-07-1024x683.jpg)
Тетяна Паламарчук – заступник директора з навчально-виховної роботи: Сподіваємось, що захід пройде без повітряних тривог і діти в повній мірі зможуть насолодитися атмосферою свята
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-06-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-04-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-03-1024x683.jpg)
Леонід Шевчук – керівник гуртка “Мистецтво фотографії”: Сьогодні всі вихованці та керівники дуже красиві, у вишиванках та з гарним настроєм. Тому вихованці нашого гуртка хочуть зробити яскраві фотознімки кожному, хто долучився до заходу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-49-57-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-49-57-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-49-56-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-49-54-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-50-34-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-49-50-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-24_22-49-50-2-1024x683.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
Юлія Єлістратова провела тренування з волейболу з учнями житомирського ліцею №17 (ФОТО)
«Світочі людства»: в Житомирі відкрилась виставка Олексія Леонова (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "«Разом переможемо!» В Житомирському Центрі творчості дітлахи створили ланцюг Єдності (ФОТО)"