Спочатку поліція, потім погода: розмітку Соборного знову перенесли, тепер через дощ

Вкотре анонсована розмітка майдану Соборного, яку мали нанести 9 листопада, не відбулась. Причиною цього стало погіршення погодних умов.

«Моросив дощ та була висока вологість. Зрозуміло, якщо фарбу наносити за таких обставин, то вона б не встигла висохнути, а тільки рознеслася б машинами. За прогнозами погоди сьогодні передбачають останній день дощу, завтра та у середу має бути сухо, тому роботи із нанесення розмітки перенесли на середу 13 листопада» — пояснив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що 8 листопада у прес-центрі управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради повідомили про перекриття Соборного. У суботу, 9 листопада, планувалося нанесення тимчасової схеми організації дорожнього руху, встановлення необхідних дорожніх знаків та огороджувальних бар’єрів.

За попередньою інформацією розмітку Соборного мали завершити 21 жовтня. 23 жовтня у міськраді повідомили про те, що нанесенню розмітки завадила поліція, адже дозволу на нанесення вона не дала.

Будьте першим, хто прокоментував "Спочатку поліція, потім погода: розмітку Соборного знову перенесли, тепер через дощ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*