Справжній скарб вартістю 65 млн грн виявили під час перевірки на території однієї з військових частин Житомирщини

Справжній скарб вартістю 65 млн грн виявили під час перевірки на території однієї з військових частин Житомирщини

На території однієї із військових частин Житомирщини знайшли близько 50 тонн необлікованих плат із понад 80 кілограмами дорогоцінних металів вартістю 65 мільйонів гривень. Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

За ініціативи Управління відчуження та утилізації надлишкового військового майна спільно з Департаментом аудиту Міноборони, виявлено та недопущено втрати мікросхем з вмістом дорогоцінних металів у військовій частині на Житомирщині,”

– йдеться у повідомленні.

В результаті аудиту в двох гаражах на території військової частини було знайдено блоки з невідомим вмістом. Згодом з`ясувалося, що, згідно з паспортними даними, в блоках – орієнтовно 50 тонн необлікованих плат з вмістом дорогоцінних металів:
▪️28 кілограмів золота
▪️60 кілограмів срібла
▪️590 грамів металів платинової групи

Подальша перевірка показала, що ці плати не перебували на обліку військової частини. Відтак нині відповідні органи встановлюють обставини, за яких дорогоцінне майно зникло з обліку і причини, чому воно зберігалося необлікованим.

Наразі знайдені дорогоцінні плати (майно) знову поставлені на облік.

“Матеріали внутрішнього аудиту будуть передані в правоохоронні органи для надання правової оцінки дій командира частини та притягнення його до відповідальності,”

– зазначають у Міністерстві.

Будьте першим, хто прокоментував "Справжній скарб вартістю 65 млн грн виявили під час перевірки на території однієї з військових частин Житомирщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*