В Україні з`явився реєстр педофілів

В Україні з`явився реєстр педофілів

В Україні сформовано реєстр засуджених за злочини стосовно дітей на сексуальному ґрунті. Передбачається, що це стане запобіжником від контакту зі злочинцями. Про це повідомилив офісі Генерального прокурора.

“Офіс Генерального прокурора завершив базовий етап наповнення Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Реєстр – автоматизована електронна база даних, створена для забезпечення збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку, узагальнення даних про осіб, які вчинили кримінальні правопорушення цієї категорії. До нього увійшли також і ті, чия судимість за злочини знята або погашена в установленому законом порядку,”

– йдеться у повідомленні.

Наразі до реєстру вже внесені дані про більш ніж 600 кривдників дітей.

Особа потрапляє до електронної бази на підставі обвинувального вироку суду, який набрав законної сили. До неї вносяться відомості щодо прізвища, імені, по батькові засудженого, дати народження, місця проживання чи перебування, злочину, за який його було засуджено. Також вона міститиме дані про кримінальне покарання, фактично відбуте ним покарання та порушення правил адміністративного нагляду.

Доступ до реєстру отримають правоохоронці, директори шкіл і садочків, керівники державних адміністрацій та голови органів місцевого самоврядування.

На сьогодні реєстр ще доповнюється. Наразі над цим системно працюють ювенальні прокурори.

Нагадаємо також, що житомирські кіберполіцейські викрили мешканця Київщини у розбещенні неповнолітніх.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні з`явився реєстр педофілів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*