Стабільного водопостачання у Житомирі не буде – причини

Нагадуємо, що у Житомирі вкотре розпочинається ремонт одного з магістральних трубопроводів, який доставляє воду в оселі жителів центру міста. Проте навіть в міжремонтний період житомиряни постійно потерпають від щоденного відключення води. У комунальному підприємстві Житомирської міськраді “Житомирводоканал” це пояснюють проведенням ремонтних робіт та заміною засувок. Відключення адресне й триває кілька годин, але результат, про який всі так мріють – безперебійне та якісне водопостачання, поки залишається недосяжною мрією. 

Журналісти Times.ZT поцікавилися в директора “Житомирводоканалу” Андрія Нікітіна, чи закінчиться коли-небудь заміна засувок, скільки їх загалом та скільки вже замінено:

“Ми намагаємося робити одну зупинку на рік для того, щоб зробити необхідні роботи. Зараз, під час великої реконструкції нашого підприємства, такі роботи необхідні для того, щоб розпочати ось такі ділянки. Попередні роки ми займалися просто заміною засувок і досягли великих результатів. Якщо б ця аварія, яка відбулася на минулому тижні, відбулась при існуючій кількості старих засувок, я впевнений, що нам довелося б декілька разів протягом минулого тижня вимикати повністю водопостачання в місті, тому що ми не змогли б просто локалізувати ті аварії. В принципі, ми можемо обійтися без відключень зараз, але під час цієї зупинки (ред. з 3 по 4 червня) паралельно з роботами, які буде виконувати підрядна організація, ми будемо встановлювати також 20 засувок великого діаметру на різних ділянках нашого міста. Ми могли б зробити такий самий об’єм, але він би розтягнувся може й на декілька років. Наша система старіє швидше, ніж ми встигаємо її оновлювати. Якщо ми хочемо якісного результату, то треба братись за те, щоб робити за один раз багато”, – пояснив Андрій Нікітін.

Про кількісні результати роботи по заміні засувок в Житомирі директор КП так і не розповів, проте з його слів стало зрозуміло, що безперебійне водопостачання житомиряни отримають ще не скоро, зокрема й через реконструкцію магістрального трубопроводу. 

Будьте першим, хто прокоментував "Стабільного водопостачання у Житомирі не буде – причини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*