HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Столичні правоохоронці перекрили канал викрадення автівок, які розукомплектовували на Житомирщині (ФОТО)

ZavolodinniaZHytomyr1 777x437 - Столичні правоохоронці перекрили канал викрадення автівок, які розукомплектовували на Житомирщині (ФОТО)

Цього літа група невідомих осіб викрали транспортний засіб марки Mazda, власником якого є житель села Коцюбинське, що в Київській області. Поліцейські розшукали зловмисників на Житомирщині.

Правоохоронцям вдалося оперативно встановити власника шести гаражів, де він облаштував місця розукомлектації вкраденого транспорту. 2 жовтня там було проведено санкціоновані обшуки, у результаті яких з приміщень вилучили запчастини від викраденої під столицею “Мазди”. Окрім того, в гаражах знаходилася велика кількість інших авто різних марок у розібраному стані: запчастини, вузли та агрегати. 

Зараз поліцейські продовжують проводити слідчі та оперативні заходи щодо встановлення та затримання інших фігурантів, що причетні до вказаного злочину. Слідство триває.

ZavolodinniaZHytomyr6 kopiia e1601798754385 - Столичні правоохоронці перекрили канал викрадення автівок, які розукомплектовували на Житомирщині (ФОТО)
ZavolodinniaZHytomyr2 1024x767 - Столичні правоохоронці перекрили канал викрадення автівок, які розукомплектовували на Житомирщині (ФОТО)

Нагадаємо, як на Житомирщині ділки модернізували зброю: зі стартової робили бойову, а потім продавали.


Будьте першим, хто прокоментував "Столичні правоохоронці перекрили канал викрадення автівок, які розукомплектовували на Житомирщині (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*