HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Україна втратить можливість виплачувати пенсії вже через 15 років

aDmZm8M27DKrAYkeexf8 777x437 - Україна втратить можливість виплачувати пенсії вже через 15 років

Враховуючи демографічну ситуацію в країні в недалекому майбутньому один штатний працівник вимушений буде сплачувати податки на утримання двох пенсіонерів. 

Приблизно через 15 років наша держава втратить можливість утримувати літніх громадян та виплачувати їм пенсії, адже працездатність населення України зменшується. Вказану інформації оприлюднив міністр Денис Шмигаль у суботу, 3 жовтня.

“Нація старіє. Є проблема з людським капіталом. Україна як частина старої Європи не відтворює своє населення. Це звичайна математика й економічна демографія”, – розповів детальніше він.

Також Шмигаль зазначив, що, враховуючи демографічну ситуацію, котру маємо зараз, в подальшому одному працівнику доведеться сплачувати податки на утримання двох пенсіонерів, а це практично нереально.

Міністр закликає вводити в країні накопичувальну пенсійну систему, яка в майбутньому доповнить ту, що діє зараз. Спробувати новий вид пенсійних відрахувань планують вже з наступного року.

“Кожен український громадянин повинен подумати про свою пенсію вже з молоду”, – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, як одинокі та непрацездатні житомиряни виживають на пенсії та з продуктовими пайками.Будьте першим, хто прокоментував "Україна втратить можливість виплачувати пенсії вже через 15 років"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*