Страшна краса: модні брови «за дешево» призводять до біди

Кожна дівчина чудово знає, що краса — це страшна сила. Приваблива зовнішність — ключ до успіху та популярності, це саме те, що привертає увагу та справляє незабутнє перше враження.

До яких зусиль тільки не вдаються дівчата та жінки, аби почуватись вродливими та сучасними. І майже кожна з них на власному досвіді точно знає, що краса потребує жертв. Як фінансових, так і фізичних.

В минулому році головними трендами макіяжу стали довгі та пухнасті вії і густі доглянуті брови.

Що тільки не пропонує в цьому напрямку сьогодні косметологія — крім традиційного макіяжу, це можуть бути процедури з нарощування, татуажу, блейдингу і так далі. Перелік послуг широкий. І салонів та майстрів безліч.

Проте, як з’ясувалося, не все так просто. І бажання мати густі виразні брови, такі популярні сьогодні, іноді призводить до справжньої катастрофи.


Як це сталося з житомирянкою Олею. Фото, які вона виклала у своїй стрічці Facebook вражають та жахають. Після невдалої корекції брів у «домашнього» майстра, в неї почалася гостра контактна алергічна екзема обличчя.

«Скоріше за все це стрічки і воск для тіла, а не для обличчя, — пояснює фахівець з татуажу Марія. — А шкіра на обличчі дуже чуттєва. Тим більше, що за логікою, перед процедурою шкіру протирають антисептиком, а він сушить. На суху шкіру нанесли віск, який і пошкодив верхній шар епідермісу».

Це при умові, що на пошкоджену шкіру не потрапив ще якийсь бруд. Крім спотвореного на кілька тижнів обличчя, дуже легко отримати і більш серйозні неприємності.

“Там може бути ще й занесена якась інфекція, в зв’язку з тим, що багато хто з майстрів просто ігнорує і санітарні умови, і стерилізацією не надто переймається. Плюс матеріали — дешеві, несертифіковані, взагалі не зрозуміло які. Можливо і клієнтка схильна до алергічних реакцій. І це також повинен враховувати майстер, — розповідає майстер-візажист, директор студій краси в Житомирі Інна Біла.

За словами фахівця, майстер, який береться надавати такі послуги, повинен ретельно стежити за власним здоров’ям — регулярно проходити усі необхідні медичні огляди, мати відповідні довідки і працювати має офіційно. Тільки в цьому випадку клієнт, в разі необхідності, матиме куди і до кого звернутись, якщо щось піде не так.

«Зараз дуже популярними стали так звані «набивні» майстри. І жінки економлять. Якщо в нас в салоні послуга коштує 120 гривень, то в когось вдома це може коштувати 80. Але чи варті ці 40 гривень ризику життям та здоров’ям? — говорить Інна Біла.

Ще одне, що мало б потребувати особливо прискіпливого ставлення клієнтів — це місце, де проводять подібні процедури.

«Якщо це в якомусь незрозумілому приміщенні чи взагалі вдома — хто гарантуватиме, що там належним чином обробляють не тільки інструмент, але й поверхні? Бо якраз умови, які стосуються приміщення, обробка інструментів, обробка рук, поверхонь і так далі — це дуже затратні речі. Останнім часом цьому стали трохи більше приділяти уваги, але це все зовсім не дешево. Відповідні пристрої та матеріали, розчини — все це дуже дорого. З власного досвіду скажу, що далеко не всі майстри знають, як і для чого усім цим користуватися. В кращому випадку обробили руки антисептиком, протерли інструмент. Все залежить від фантазії».

Велике значення мають і матеріали, які використовуються в роботі та фах самого майстра.

«Зараз можна подивитись ролики на YouTube, чи „поділитись досвідом“ з подругою. Бо справжнє навчання також не дешеве. І постійно треба підвищувати рівень — відвідувати курси, семінари і так далі. І на цьому також заощаджують. Купили віск, подивились відео і вперед. І це стосується не тільки корекції брів, але й інших процедур.», — пояснює майстер.

Перш ніж нанести на шкіру обличчя будь що, фахівець радить завжди проводити алергопробу.

«Якщо у людини є схильність до подібних реакцій, то варто попередити майстра одразу. Власне, сертифіковані матеріали, які пройшли дослідження, випробування та тестування, рідко викликають якісь побічні реакції, проте це все дуже індивідуально», — пояснює Інна.

Перш ніж зважитися на будь-які фізичні маніпуляції з власним обличчям, варто зрозуміти одне — компроміс, коли «дешево та сердито» тут не працює. Фах, досвід майстра, якісні матеріали, інструмент — коштують недешево. Не варто знецінювати себе, економлячи на власній зовнішності та здоров’ї. І якщо наважились щось змінити — не варто це робити з подружкою на кухні. Зверніться до того, хто має необхідні умови, досвід та вміння. Бережіть себе і не експерементуйте на собі.

Будьте першим, хто прокоментував "Страшна краса: модні брови «за дешево» призводять до біди"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*