Credit Agricole Ukraine разом з Credit Agricole Brie Picardie придбали 21 генератор для соціальних установ Житомирщини

Credit Agricole Brie Picardie у співпраці з Credit Agricole Ukraine придбали 21 дизельний генератор вартістю майже 11 000 000 гривень для 14 соціальних установ Житомирщини: дитячих будинків, психоневрологічних інтернатів та геріатричних пансіонатів. Наразі в цих закладах перебуває близько 2000 осіб. Завдяки своїй потужності генератори від 20 до 90 кВт здатні забезпечити ці установи не лише освітленням, а і опаленням, функціонуванням харчового блоку в години відключення електроенергії.

Credit Agricole Brie Picardie – регіональний банк Групи Credit Agricole зі штаб-квартирою у місті Ам’єн, що у Франції. Цей великий проект був скоординований Флоріаном Гарніє, директором французької компанії ТОВ «ЄЛІСЕЙСЬКІ ПОЛЯ», та реалізований менше ніж за місяць благодійним фондом «Твоя опора».«Сьогодні весь світ співчуває кожному українцю, який змушений переживати жахи війни. У Crédit Agricole Brie Picardie, як і у інших організаціях, знають: одного співчуття замало, потрібні реальні дії. Так ми вирішили допомогти найбільш вразливим категоріям: дітям, літнім людям та особам з інвалідністю. Завдяки Флоріану Гарніє та Карлосу де Корду ми змогли реалізувати цей великий проект за дуже короткий термін. Тепер всі ці установи матимуть тепло та світло, і люди не потерпатимуть від холоду та темряви», – коментує Тьєррі Роже, директор з трансформації та інновації Credit Agricole Brie Picardie.

13 генераторів сьогодні вже працюють в соціальних установах Житомирщини та допомагають переживати години відключення світла. Але до середини лютого надійде ще 8 генераторів для додаткових потреб цих установ.

«Credit Agricole – надійний партнер нашого фонду, з яким ми впроваджуємо великі добрі проєкти. Цього разу нам вдалося реалізувати добру ініціативу у надшвидкому темпі. Всередині листопада лише виникла ідея, а вже в грудні генератори встановили в соціальних установах. Сьогодні необхідна саме така надшвидка реакція на виклики. Адже наслідки війни не чекають, а руйнують і впливають на здоров‘я вже сьогодні. Завдяки генераторам вихованці соціальних установ тепер перебуватимуть у теплі та зі світлом навіть в найтемніші часи» – коментує Валерія Татарчук, голова благодійного фонду “Твоя опора”.

Найпотужніший генератор на 90 кВт доставлений в Радомишльський психоневрологічний інтернат, де і відбулася презентація даного проекту. Церемонія передачі відбулася під патронатом Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена.

«У часи війни з’являються нові виклики, з якими потрібно боротися. Проблема з доступом до електроенергії – один з них. Якщо бізнеси знаходять шляхи адаптації, то соціальні установи потребують нашої допомоги. Тому ми і створили спільний проект з одним з банків Групи. Ми дуже вдячні за співпрацю і  підтримку України. Наш банк особисто за 9 місяців війни вже спрямували майже 21 млн гривень на благодійність, допомагаючи постраждалим та лікарням. Зараз ми плануємо розширити нашу благодійну діяльність, залучаючи все більше банків Групи» – коментує Карлос де Корду, Голова правління Credit Agricole Ukraine.

Про учасників проєкту

Credit Agricole Brie Picardie – один з 39-ти регіональних банків Групи зі штаб-квартирою у місті Ам’єн, що у Франції. Штат банку складає майже 2 500 співробітників.

ТОВ «Єлисейські поля»  – французька сільськогосподарська компанія, яка 13 років на 9000 га вирощує зернові, цукрові бурякиу Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Керівники завжди прагнули розвивати соціальну відповідальність компанії, допомагаючи школам, лікарням та соціальним установам регіону.

Благодійний фонд “Твоя опора” – український фонд заснований у 2014 році, член Всесвітньої федерації серця. Фонд створювався з метою допомагати важко хворим дітям і дітям сиротам. Наразі він працює у таких напрямках: допомога дітям з вродженими вадами серця; допомога і опіка над дитячими будинками; адресна допомога окремим дітям та постраждалим від війни.

Credit Agricole Ukraine — сучасний універсальний банк, надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні та стратегічним партнером для агробізнесу. Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, банку №1 за версією Euromoney. Креді Агріколь також соціально свідомий та відповідальний банк. З 2016 року в банку діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка включає 4 основні напрями: благодійність, екоініціативи, волонтерство та турботу про співробітників.

Будьте першим, хто прокоментував "Credit Agricole Ukraine разом з Credit Agricole Brie Picardie придбали 21 генератор для соціальних установ Житомирщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*