Гармонія та втілення бажань: що готує новий тиждень 19-25 грудня для Знаків Зодіаку 

Новий тиждень 19-25 грудня обіцяє бути більш гармонійним, ніж попередній. Проте, щоб він був вдалим, варто підтримувати оптимістичний настрій та віддавати іншим те, чого самі хочете. Кажіть більше приємних речей оточуючим, проявляйте щедрість та благородність. 

Що зірки підготували для Знаків Зодіаку читайте в гороскопі від «Times.ZT».

Овен

Зараз ви відчуєте, що ваша активність в професійній діяльності значно виросла. Все, за що ви будете робити, принесе вам задоволення та прибуток. Головне – проявіть терпіння та дотримуйтеся позитивного мислення, аби отримати все бажане. Дуже вдалий час для реклами та просування свого проєкту. Ваше особисте життя може відійти на другий план через вашу концентрацію на роботі,тому намагайтеся балансувати, щоб жодна сфера не постраждала від браку вашої уваги.

Телець

Цього тижня ви будете впевнені в собі, як ніколи до цього. Ви сміливо підете на ризик, проявите себе в повній мірі, при цьому, зовсім не будете мислити порівняннями чи страхами, а навпаки, напрацюєте собі нові, корисні установки. Так, ви зможете збільшити свій дохід. Найбільш ймовірно, що гроші підуть через публічні сфери, тому будь-які виступи перед людьми, конференції та лекції будуть прибутковими та корисними для вас, обов’язково беріть участь. 

Близнюки

Ви відчуєте певний дисонанс у питанні особистого життя. зараз не найкращий час для нових знайомств та сумнівних романів. Краще за все не починати стосунки, а тим, хто в парі – не конфліктувати. Варто зосередити увагу на питаннях кар’єри та фінансів. Ви можете поставити собі нову мету або розпочати роботу над новим проєктом. Це не лише подарує вам натхнення, а і значною мірою вплине на ваше майбутнє. Проте зірки радять не приймати поспішних рішень.

Рак

Раки можуть створити драму, якщо піддаватимуться ревнощам та скандалам в особистому житті. Щоб не зіпсувати стосунки з коханою людиною, дайте один одному простір, перемкніть увагу на щось інше. Творчість або робота – чудово підійдуть. Загалом тиждень пройде позитивно. Ви зможете завести нові робочі зв’язки, будете багато спілкуватися, а також значно покращите свої професійні навички. Намагайтеся не витрачати кошти на дрібниці. Краще за все зараз відкласти певну суму. 

Лев

Утримайтеся від конфліктів з коханою людиною, інакше повернути ваші стосунки в нормальне русло буде неможливо. Якщо ви справді цінуєте взаємини, то покажіть це своїми вчинками та бажанням шукати конструктивний діалог в непростих ситуаціях. Зараз важливо більше часу вкладати в роботу, адже ви зможете отримати вигідні пропозиції від керівництва та знайти додаткові джерела доходу. Пропишіть свої плани та цілі на новий рік, оберіть одну головну мету і почніть робити кроки до її реалізації. 

Діва

А от на Дів чекає купа питань, які потребують вирішення. Дуже ймовірно, що ви ухвалюватиме як дрібні питання, так і серйозні рішення, які матимуть значний вплив на ваше життя. Буде важко тримати себе в руках та не нервувати, проте це вдасться, якщо ви будете більше часу приділяти собі, прислухатиметеся до внутрішнього голосу, або підете в терапію зі спеціалістом. Вас можуть турбувати питання здоров’я, тому у разі симптомів хвороби не нехтуйте, а зверніться до лікаря. 

Терези

Терезам зірки радять не гаяти час, а зосередитися на своїх бажаннях та мріях. Ви зможете легко досягнути бажаного, адже є не лише сили, а і ресурси. Всі зірки склалися на вашу користь, тому скористайтеся цим шансом. Новий тиждень буде успішним в питаннях навчання. Вам буде дуже легко запам’ятовувати нову інформацію, до того ж, вам буде цікаво вчитися, і такий запал приведе вас до успіху. Головна порада – не втрачайте впевненість у собі. 

Скорпіон

Ви маєте повернути керування проєктом у свої руки. Певний час ви вагалися і сумнівалися в собі та своїх силах, через це довірилися команді. Зараз потрібно почати діяти, відкинувши всі переживання та страхи. Зрозумійте, що саме вас запалює, що мотивує, і намагайтеся вмикати в собі це, щоб питання кар’єри почало рухатися з мертвої точки. Пам’ятайте, що немає нічого неможливого, все у ваших руках. Будуть корисні медитації, відпочинок та мотиваційна література. 

Стрілець

Важливо проявити себе цього тижня, як лідера. Не дозволяйте іншим просувати ваші ідеї, а також не довіряйте команді свої проєкти, дійте наодинці. Ви зможете довести всі папери до ідеалу, а також складете чіткий план покращення професійної сфери у новому році. Ви будете почуватися розгублено, адже оточуючим буде важко вас зрозуміти, проте важливо тримати концентрацію саме на своїх бажаннях. Також очікуйте повернення колишнього партнера. Це може бути несподівана зустріч в кафе або смс в соціальній мережі.

Козеріг

Зараз у роботі можливі зупинки та перешкоди. Буде важко домовитися або зконтактувати з потрібними людьми. Через це у вас з’явиться більше вільного часу. Зірки радять використати його на спілкування. Знайомтеся, шукайте нових партнерів, друзів, все це дозволить вам розширити свої професійні та фінансові можливості. Не виключено, що ви зможете познайомитися з впливовою людиною. Робота з паперами буде корисною. Варто привести всі документи в порядок. 

Водолій

Ви отримаєте винагороду за свої старання. Ви довго йшли до того, щоб змінити своє життя, і саме зараз ви отримаєте подарунки долі. Не прогавте можливість зробити своє життя краще. У цей період вас можуть захопити страх та переживання, проте важливо не піддаватися цьому, а продовжувати рухатися до своєї мети. Також цілком ймовірно, що ви отримаєте підвищення або прибавку до зарплати. У особистих стосунках все буде гармонійно. Підтримайте свого партнера, проявіть любов та увагу, аби покращити взаємини. 

Риби

У цей період ви будете дуже впливовими, зможете перевершити конкурентів та проявити себе на максимум. Намагайтеся дотримувати правила бумерангу. Дійте так, щоб потім бумеранг не прилетів вам болючим. Ви зможете відпустити минуле, розірвати стосунки, що не приносили задоволення та сміливо рушити вперед. Вам захочеться повністю змінити все в своєму житті, і в першу чергу, своє мислення. Це вдасться, якщо ви будете контролювати свої емоції та думки, а також почнете діяти.

Нагадаємо, нові ракетні обстріли, розпад росії та Чемпіонат Світу-2022: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Гармонія та втілення бажань: що готує новий тиждень 19-25 грудня для Знаків Зодіаку "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*