«В українця сила прямо в ДНК»: 11-річний Богдан Тищенко співає про війну та Україну, щоб зібрати кошти для ЗСУ (ВІДЕО)

У будні після 14 та на вихідні після 12 години вже протягом двох місяців школяр Богдан Тищенко виходить співати на майданчик біля супермаркету «АТБ» поблизу центрального автовокзалу в Житомирі. У руках табличка «Кошти на ЗСУ», на плечах прапор, а поряд рюкзак із колонкою.

Ідея збирати таким чином на допомогу військовим у нього виникла наприкінці осені – надихнуло відео з подібною історією іншого юного волонтера з Чернігова, який також влаштовував благодійні концерти на вулицях міста. Про все розповів батькам і ті підтримали прагнення сина.

Богданові – 11 років, він дистанційно навчається у ліцеї №20 на Східній. Мешкає з родиною в цьому ж районі, тому й місце для виступів обрав відповідне – поруч з будинком.

«Коли вийшов вперше, заспівав одну пісню, другу, але всі проходили повз. Після третьої один чоловік кинув 20 гривень, – пригадує Богдан Тищенко. – Потроху почали кидати й інші і так все пішло. У моєму репертуарі спочатку було 8 пісень, зараз вже більше. Це ті, які я знаю, слухаю – про війну та Україну. Відео зі мною на свої сторінки у соцмережі запостив волонтер Артем Сохацький, після чого дуже багато людей написали слова подяки та навіть переказали трохи коштів на картку. Вони також підуть на потреби ЗСУ. Попередньо усе, що вдавалося збирати, передавали волонтерам, витрачали на продукти і солодощі для військових. Мій тато військовий, тому відправляли посилки для його підрозділу. Зараз я хочу зібрати ще гроші і купити теплі речі на фронт по списку волонтерів. Намагаюся виходити частіше, але лише після закінчення уроків. Завжди на тому самому місці. Стою годину, дві, поки не починає темніти».

Особливо Богдан тішиться, що в Інстаграмі йому особисто написав Максим Бурла. Саме його патріотичний трек «АКМ» про силу та дух українського народу і воїнів, які його захищають, 11-річний хлопець чуттєво виконує на відео Сохацького. Виконавець назвав житомирянина крутим і побажав продовжувати у тому ж дусі, популяризуючи сучасну музику та допомагаючи наближати перемогу військовим.

Юлія Демусь

У Житомирі діти за виручені від продажу прикрас кошти купили грілки для захисників (ФОТО)

У госпіталі та на передову: житомирянка Крістіна Кувшин у своїй студії шиє одяг для воїнів (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«В українця сила прямо в ДНК»: 11-річний Богдан Тищенко співає про війну та Україну, щоб зібрати кошти для ЗСУ (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*