Студентський коворкінг з’явився у Поліському національному університеті (ФОТО) | Times ZT

Студентський коворкінг з’явився у Поліському національному університеті (ФОТО)

Із лекційної аудиторії у сучасний, яскравий та функціональний освітній простір: таку трансформацію підготували для студентів у Поліському національному університеті.

Ремонтні роботи проводили ще з минулого року, але через початок повномасштабної війни, кінцеві терміни дещо змістилися. За словами керівництва університету, дизайн розробляли самостійно з урахуванням побажань студентів.

Приміщення умовно розділене на дві зони, оснащене сучасною технікою та меблями. У майбутньому студенти зможуть тут готуватися до занять, спілкуватися, вирішувати організаційні питання, проводити цікаві зустрічі, майстер-класи, тощо.

«Це стало своєрідним подарунком для нашого студенства з нагоди 100-літнього ювілею, який Поліський національний університет відзначає цьогоріч, – говорить ректор Олег Скидан. – Офіційні заходи поки що із зрозумілих причин перенесли, але наша діяльність не зупиняється, продовжуємо підготовку фахівців, дбаємо про гарні умови для навчання, розвитку і дозвілля молоді. Ідея створити щось подібне була вже давно, тож тепер радіємо, що все вдалося реалізувати. Можна попрацювати за комп’ютерами, скористатися телевізійним обладнанням, відпочити на зручних меблях. Коворкінг розрахований на півсотні студентів. Вони можуть тут бути одночасно і для кожного є своє місце для комфортного перебування і роботи. Для оформлення стін та меблів обрали насичені «живі» кольори. На поличках у шафах можна знайти різні інформаційні матеріали про здобутки й досягнення університету, міжнародне співробітництво, можливості для студентів, буклети про факультети та освітні програми, за якими здійснюється підготовка, посібники та підручники авторства наших викладачів. Загалом, це такий наповнений простір, куди, я переконаний, приходитимуть із задоволенням. Успішну практику у майбутньому поширюватимемо й на інші факультети. Мріємо та діємо».

Для оздоблення приміщення використали еко-елементи з дерева – цифру 100, що знаменує цьогорічну святкову дату, логотип закладу вищої освіти, а також 34 спеціальних табличок із назвами усіх наявних наразі спеціальностей Поліського національного університету.

Нагадаємо, що на базі університету функціонує психологічний хаб «Safe Space» та інжинірингова школа «Noosphere Engineering School», учасники якої створили безліч цікавих розробок. Зокрема, мобільні додатки для вивчення хімії, фізики, астрономії, покращення кліматичної ситуації, тощо.

Юлія Демусь

«Українська мрія» вже у продажу: в Житомирі відбулося спецпогашення (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Студентський коворкінг з’явився у Поліському національному університеті (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*