Суд оголосив вирок чоловіку, який жорстоко вбив матір та її 13-річну доньку і намагався приховати злочин як нещасний випадок

Суд оголосив вирок чоловіку, який жорстоко вбив матір та її 13-річну доньку і намагався приховати злочин як нещасний випадок

У Житомирі суд виніс остаточний вирок Денису Горкуші, який жорстоко вбив у вересні 2021 року 36-річну житомирянку Марину Сасюк та її 13-річну доньку Крістіну.

Свої злочини вбивця тоді намагався видати за нещасний випадок та влаштував у квартирі загиблих пожежу. Після чого втік з місця події на автомобілі, що належав вбитій жінці. Також перед втечею зловмисник виніс з квартири усі золоті ювелірні вироби.

Правоохоронці затримали нелюда через дві доби у сусідньому районі.

Спочатку чоловік свою провину визнав, але згодом двічі змінював захист і в результаті взагалі відмовився від показів. Однак його все одно було визнано винним одразу за 5 статтями Кримінального кодексу України: зґвалтування, розбій, умисне знищення або пошкодження майна, незаконне заволодіння транспортним засобом та умисне вбивство двох або більше осіб.

В результаті суд засудив вбивцю до довічного позбавлення волі.

Будьте першим, хто прокоментував "Суд оголосив вирок чоловіку, який жорстоко вбив матір та її 13-річну доньку і намагався приховати злочин як нещасний випадок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*