Суддю Тандира, який скоїв смертельну ДТП на блокпосту у Києві, нарешті остаточно звільнили з посади

Суддю Тандира, який скоїв смертельну ДТП на блокпосту у Києві, нарешті остаточно звільнили з посади

Вища рада правосуддя звільнила суддю Макарівського суду Олексія Тандира, який збив насмерть нацгвардійця на блокпосту в Києві. Про це повідомили у Центрі Протидії Корупції.

Тандир знову розповідав, що нічого не порушив, не уникав проходження тесту на стан алкогольного сп’яніння, перебував у шоковому стані і так далі. Схожу лінію обрав адвокат судді.

Втім, доповідач у справі, член ВРП Олег Кандзюба запропонував відхили скаргу Тандира на рішення Дисциплінарної палати ВРП про звільнення судді.

Це рішення члени ВРП підтримали одноголосно: суддю Тандира покарали звільненням,”

– йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що від моменту смертельної ДТП минув вже рік. Увесь цей час суддя-вбивця продовжував отримувати суддівську винагороду. І лише завдяки суспільному розголосу та рішенню ВРП тепер ці виплати будуть припинені.

Водночас кримінальна справа, що стосується самої ДТП і досі розглядається у суді. За цей час Танндир навіть намагався уникнути відповідальності, спробувавши мобілізуватися та вступивши на службу у Чернігівську ТрО. Але безрезультатно.

Тож тепер очікуємо на не менш справедливе рішення суду відносно вбивці-екссудді.

Нагадаємо також, що екс-голову Верховного суду Князєва, підозрюваного в отриманні хабара, визнали винним та призначили йому… штраф 2500 грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Суддю Тандира, який скоїв смертельну ДТП на блокпосту у Києві, нарешті остаточно звільнили з посади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*