Сухомлин поставив жорсткі умови щодо вирішення питання пільгового перевезення пасажирів

pilgovi perevez 696x437 - Сухомлин поставив жорсткі умови щодо вирішення питання пільгового перевезення пасажирів

Приватні перевізники обласного центру досі категорично відмовляються від введення безоплатного проїзду для пільгових категорій громадян.

Під час засідання місцевого виконкому, яке відбулося сьогодні, 21-го серпня, міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що майже кожен день отримує скарги щодо небажання місцевих маршрутчиків перевозити пенсіонерів, інвалідів та інші пільгові категорії громадян без плати за проїзд, – пише zhitomir.life.

Згідно слів керівника управління транспорту і зв’язку міськради Костянтина Підпокровного відомо, що з 1 -гоквітня 2019 року житомирські перевізники відмовилися від безоплатного перевезення “пільгових” пасажирів до моменту, поки влада не підніме вартість проїзду. Згодом, під тиском громади, пільговиків, все ж, почали возити, але не всіх й не завжди.

Наостанок Сухомлин доручив управлінню зв’язку і транспорту вирішити проблеми та знайти компроміси у сфері пільгових перевезень впродовж тижня.

Нагадаємо, житомирські приватні перевізники поставили міській владі ультиматум.


1 коментар до "Сухомлин поставив жорсткі умови щодо вирішення питання пільгового перевезення пасажирів"

  1. Житомирським приватнии перевізникам, які досі ставлять на маршрути “Газ” не піднімати тарифи! Необхідно же якось покінчити з таким класом транспорту! Шановні керівники управління транспорту, якщо ви хоч один раз проїдете в такій маршрутів, ви одразу ж забороните перевізникам автомобілі “Газ” – вони травматичні для людей – незручно триматись, незручно виходити.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*