Житомирські приватні перевізники поставили міській владі ультиматум | Times ZT

Житомирські приватні перевізники поставили міській владі ультиматум

1 квітня 2019 року приватні перевізники Житомира поставили ультиматум міській владі. Вони вимагають або переглянути тарифи або ж зменшити кількість пільгових категорій. Наразі йде мова про підняття плати за проїзд до 7-12 гривень та перевезення на пільгових умовах виключно дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО.

Сьогодні фахівці управління транспорту і зв’язку міської ради здійснили рейд-перевірку щодо скарг пасажирів на дії окремих водіїв маршрутних таксі, які відмовилися здійснювати пасажирські перевезення у Житомирі на пільгових умовах та розмістили відповідні оголошення у транспортних засобах.

За фактом перевірки було встановлено, що у маршрутних таксі №5, 11, 14, 30, 44, 58, дійсно, розміщено оголошення наступного змісту: «Шановні пасажири! У зв’язку з відсутністю компенсації за перевезення пільгових категорій громадян з 1 квітня 2019 року, за рахунок перевізника, будуть здійснюватись пільгові перевезення тільки дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО».

Водіям маршрутних таксі та пасажирам фахівці управління транспорту і зв’язку міської ради роз’яснили, що розміщені оголошення є незаконними, будь-яких рішень щодо скасування пільгового перевезення у Житомирі не приймалося. Відповідні акти щодо незаконних дій перевізників будуть складені.

Нагадаємо, що минулого року Житомирська міська рада закупила валідатори для облаштування ними маршрутних таксі. З їх допомогою міська влада прагнула отримати достовірну інформацію щодо пасажиропотоку маршруток у місті. Однак перевізники саботували цей процес і встановлення валідаторів на маршрутних таксі виявилося безрезультатним.

Варто зауважити також, що, на сьогодні, жоден з перевізників свій автопарк за останній час не оновив. Більше того згідно моніторингу активістів, на деякі маршрути випущені інші авто, замість попередньо вказаних у договорах.

Питання розгляду вимог перевізників та врегулювання конфлікту буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Нагадаємо, що керівник комунального підприємства «Житомиртранспорт» Іван Фурлет готовий змінити громадський транспорт в Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські приватні перевізники поставили міській владі ультиматум"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*