Між Житомиром та Одесою почав курсувати щоденний поїзд

З 31 березня між Житомиром та Одесою «Укрзалізниця» запустила поїзд № 247/248, який курсуватиме щоденно в обох напрямках. Поїзд має 11 вагонів, в яких 406 місць різного класу.

«Вчора, 31 березня, із Житомира стартував поїзд до Одеси. Наразі у поїзді 4 вагони плацкарт, 5 купейних та 1 люкс. Новим поїздом із Житомира до Одеси доїхали 79 людей, які придбали квитки, ще 20 – підсіли у Бердичеві. Загалом пасажиропотік поїзду можна буде визначити через місяць його курсування. Вартість проїзду залежить від дня тижня. Так, зараз найнижчі ціни на квитки у середу, найвищі – у вихідні. Але однозначно – завдяки запуску поїзда жителі Житомира мають пряме залізничне сполучення з південними регіонами України», – розповів начальник вокзалу станції «Житомир» Олег Журба.

Згідно утвердженого графіка поїзд №247/248 вирушатиме щодня зі станції Житомир о 23:15 та прибуватиме до Одеси о 09:33. У зворотному напрямку час відправлення о 12:35, прибуття до Житомира о 22:07.

Поїзд зупиняється на станціях Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пасажирська, Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима та Подільськ.

Ціна квитків у плацкартному вагоні від 174,28 грн, у купейному – від 380,56 грн, у вагоні люкс – від 584,09 грн.

Варто зазначити, що розклад поїзда складений так, що дозволяє дістатися до великого залізничного вузла –  станції Жмеринка, а звідти пересісти на поїзди до Львова, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Хмельницького тощо.

Наразі квитки є в наявності і їх можна придбати на офіційному сайті “Укразалізниці”.

Нагадаємо також, що житомирські приватні перевізники поставили міській владі ультиматум.

  • 88
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Між Житомиром та Одесою почав курсувати щоденний поїзд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*