Щось особливе та унікальне, на згадку про місто чи на подарунок жителям інших регіонів, іноземцям, друзям і рідним. Зазвичай так окреслюють запит на придбання речей і сувенірів, які відображають дух міста, характеризують його сповна чи з певного боку. Приміром, якщо говорити про Житомир, то у першу чергу всі назвуть шкарпетки та морозимо, але, як то кажуть, не ними єдиними.
Листівки, магніти, набори цукерок або пазлів, вироби майстрів у різних техніках, шопери, футболки, пазли, канцелярські вироби, шкарпетки та ще багато іншого із символікою Житомира можна придбати на кількох локаціях, про деякі з яких журналісти «Житомир таймс» розкажуть детальніше.
Зокрема, великий асортимент друкованої продукції із зображенням найвідоміших місць Житомира можна знайти у муніципальному артпросторі «Вежа» (Водонапірна вежа), яка відкрита для відвідувачів у теплу пору щовихідних з 12 до 18 години. Усе це можна роздивитися, обрати і придбати на вході.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/6527d86a-f49b-48fa-8eb8-aecbb321c9e1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/8fedbde6-3640-4a17-a270-876d0a5adbf9-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/11521db6-b25d-4697-8aec-f5cc79b0f10e-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/807cd89e-0d60-4afb-8207-5cf176c34e70-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/d5867e57-38e0-475b-ae7b-790571612111-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/c1852160-da31-4605-bfc3-60705b683b29-1024x768.jpg)
У «Вежі» чергують волонтери, які заразом можуть провести екскурсію, розповісти про експозиції (картини, фото, артоб’єкти, інсталяції, вироби з різних матеріалів), які постійно змінюються. Вхід у вежу – вільний, але вітаються донати на підтримку ЗСУ.
У кав’ярні «Місцева кава» в «Місцевому навколокультурному просторі» (провулок Скорульського, 5) облаштували окремий куточок, де зібрали на продаж вироби місцевих майстрів – прикраси, іграшки, розписані вручну еко-сумки і магніти, декор, свічки та ін. Асортимент постійно оновлюється та доповнюється відповідно до тематики свят (новорічних, великодніх, Дня закоханих, ін.).
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/f293a7ce-2739-48b9-9b12-45d895042325-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/01e1c4b0-69dc-4636-9f4e-6711f91405ff-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/a8a9be76-6235-45e2-9060-07edc9f1ed58.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/95e1fcbd-f563-417c-bc73-0803beee7413-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/e488499d-a3f3-4436-9994-be2eb8f44646.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/161e6399-6582-4c5b-952a-172f6f79b8a2-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/6f4c37ac-ed12-4a88-bc01-9552f79c999e-1024x1024.jpg)
У Домі української культури по вул. В.Бердичівській 61/18 віднедавна з вівторка по суботу з 10.00 до 19.00 можна завітати і купити брендовану та сувенірну продукцію із логотипом Житомира, зображенням визначних пам’яток – подарункові пакети, термоси, ручки, магніти і закладки у книжки, пазли, футболки і шопери із написами «Сильні люди вільного міста», ляльки-мотанки.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/44bae95e-e6fd-4dab-89b4-710c7d49654e-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/6a15f990-fd2f-4a02-a423-7299228560bb-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/4f1a0577-1512-49a7-a477-b74377c246fc-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/35e5be9d-444e-4307-a17e-814332bb3b2e-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/3fde32d9-f9fc-484e-b6df-f738acf2f5ec-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/abd816a3-af41-4812-959c-298bc8e2953e-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/ca2a6f3b-41ed-4d40-b6aa-713a7e19d55f-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/4c96ad5f-7d10-4795-ae08-b34105945c6c-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/2a391e79-6b81-449c-9657-050a2d09ac6e-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/48113dea-bd4e-4305-9087-2b5a2bc7fbb6-1024x768.jpg)
Юлія Демусь
Лисички та білі: після рясних дощів у лісах Житомирщини з’являються гриби (ФОТО)
Ретротрамвай у Житомирі: вартість та умови оренди, маршрут і тривалість поїздки
Будьте першим, хто прокоментував "«Сильні люди вільного міста»: де можна придбати брендовану та сувенірну продукцію із символікою Житомира (ФОТО)"