«Сильні люди вільного міста»: де можна придбати брендовану та сувенірну продукцію із символікою Житомира (ФОТО)

«Сильні люди вільного міста»: де можна придбати брендовану та сувенірну продукцію із символікою Житомира

Щось особливе та унікальне, на згадку про місто чи на подарунок жителям інших регіонів, іноземцям, друзям і рідним. Зазвичай так  окреслюють запит на придбання речей і сувенірів, які відображають дух міста, характеризують його сповна чи з певного боку. Приміром, якщо говорити про Житомир, то у першу чергу всі назвуть шкарпетки та морозимо, але, як то кажуть, не ними єдиними.

Листівки, магніти, набори цукерок або пазлів, вироби майстрів у різних техніках, шопери, футболки, пазли, канцелярські вироби, шкарпетки та ще багато іншого із символікою Житомира можна придбати на кількох локаціях, про деякі з яких журналісти «Житомир таймс» розкажуть детальніше.

Зокрема, великий асортимент друкованої продукції із зображенням найвідоміших місць Житомира можна знайти у муніципальному артпросторі «Вежа» (Водонапірна вежа), яка відкрита для відвідувачів у теплу пору щовихідних з 12 до 18 години. Усе це можна роздивитися, обрати і придбати на вході.

 У «Вежі» чергують волонтери, які заразом можуть провести екскурсію, розповісти про експозиції (картини, фото, артоб’єкти, інсталяції, вироби з різних матеріалів), які постійно  змінюються. Вхід у вежу – вільний, але вітаються донати на підтримку ЗСУ.

У кав’ярні «Місцева кава» в «Місцевому навколокультурному просторі» (провулок Скорульського, 5) облаштували окремий куточок, де зібрали на продаж вироби місцевих майстрів – прикраси, іграшки, розписані вручну еко-сумки і магніти, декор, свічки та ін. Асортимент постійно оновлюється та доповнюється відповідно до тематики свят (новорічних, великодніх, Дня закоханих, ін.).

У Домі української культури по вул. В.Бердичівській 61/18 віднедавна  з вівторка по суботу  з 10.00 до 19.00 можна завітати і купити брендовану та сувенірну продукцію із логотипом Житомира, зображенням визначних пам’яток – подарункові пакети,  термоси, ручки, магніти і закладки у книжки, пазли, футболки і шопери із написами «Сильні люди вільного міста», ляльки-мотанки.

Юлія Демусь

Лисички та білі: після рясних дощів у лісах Житомирщини з’являються гриби (ФОТО)

Ретротрамвай  у Житомирі:  вартість та умови оренди, маршрут і тривалість поїздки

Будьте першим, хто прокоментував "«Сильні люди вільного міста»: де можна придбати брендовану та сувенірну продукцію із символікою Житомира (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*