Сина екснардепа, який збив дитину під Коростишевом і покинув помирати, взяли під варту з можливістю застави

Вчора, 17 серпня, на судовому засіданні по справі Романа Зайця, який п`яним збив під Коростишевом дитину, залишив її помирати, а поліції заявив, що ніхто внаслідок ДТП не постраждав, обирали запобіжний захід. В результаті сину екснардепа Івана Зайця призначили тримання під вартою з можливістю застави у 805 тисяч 200 гривень.

Сума попередньої застави склала 214 тисяч 720 гривень. Як батьки, так і прокуратура впевнені, що зміна запобіжного заходу може посприяти втечі Зайця за кордон.

При цьому Роману Зайцю інкримінується не лише вчинення ДТП в стані алкогольного сп’яніння та залишення особи в небезпеці, а й незаконне зберігання боєприпасів.

Сам підозрюваний Роман Заєць провину визнає лише частково. І навіть заявив, що готовий допомагати у процесі відновлення здоровʼя хлопчика. Однак батьки приймати кошти від нелюда відмовились і наполягають на справедливому вироку.

Дитина наразі перебуває у лікарні. До свідомості хлопчик не приходив: має серйозну травму голови. Медики вимушені були ампутувати підлітку ногу.

Будьте першим, хто прокоментував "Сина екснардепа, який збив дитину під Коростишевом і покинув помирати, взяли під варту з можливістю застави"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*