Театр “Чорний Квадрат” представить виставу “Закохані танцюють у ліжку” в Житомирі!

8 жовтня в житомирському телецентрі відбудеться вистава театру “Чорний Квадрат” – “Закохані танцюють у ліжку”.

Це комедія з унікального проєкту «До та Після сексу».

Як часто ви ставите собі питання, чи все вас влаштовує в коханні? І коли ви в останнє цікавились, чи все влаштовує вашу другу половинку? Що насправді хоче він, що насправді хоче вона? І як зробити так, щоб бажання збіглися?

Як ви ставитесь до батьків свого коханого? А якщо подумати? Подумали?

А якщо… з гумором? Ми знайшли відповідь. Будь-яку пару врятує терпіння і почуття гумору. Але це неможливо без кохання! Актори зі сцени будуть відверто говорити про ЦЕ, тобто про інтимні стосунки між чоловіком та жінкою. Більшість ситуацій – це не фантазії, а саме особистий досвід, і в цьому – секрет їх шаленого успіху. Відверті жарти на найспекотніші теми.

Комедія дуже яскрава і насичена, тому що про нас, тому що про секс та кохання. А це дуже рідко буває сумним або нецікавим.

Але чуйний глядач також спіймає свій катарсис. Вистава для дорослих людей – не за паспортом, а за станом душі.

Квитки тут – https://cutt.ly/bwvVoJdx

Слідкуйте за нами в Telegram: https://t.me/ChornKvadrat


Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ – це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутнє і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили й підтримуємо наших Воїнів!

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби наших воїнів та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб.

Вистава відбудеться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги.

Будьте першим, хто прокоментував "Театр “Чорний Квадрат” представить виставу “Закохані танцюють у ліжку” в Житомирі!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*