INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Тепер житомиряни не зможуть відслідкувати рух громадського транспорту в додатку DOZOR: новинки й проблеми з міським транспортом

Screenshot 3 5 777x437 - Тепер житомиряни не зможуть відслідкувати рух громадського транспорту в додатку DOZOR: новинки й проблеми з міським транспортом

Побачити всю транспортну сітку міста тепер неможливо через ряд причин. Навіть 11 нових білоруських тролейбусів, які вийдуть на лінії Житомира вже в п’ятницю, не можна буде промоніторити через DOZOR.

Про це сьогодні, 9 вересня під час онлайн-прийому громадян розповів голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин. Він також зазначив, що звертатиметься до пенсіонерів, аби ті поступилися іншим мешканцям міста місцем у громадському транспорті у час пік. 

«Ми зараз будемо робити звернення до наших поважних пенсіонерів, щоб вони все ж в ранішній час поменше пересуватися містом і дали змогу людям, які працюють, доїхати на роботу і в школу. Це дуже важливо. Ми зараз бачимо статистику по карті житомирянина. Кожен ранок в тролейбусах і автобусах пересувається приблизно 14-16 тисяч людей. Це пенсіонери. Я розумію, що багато з них працюють. Частині потрібно приїхати до лікаря, але якщо можуть на декілька годин пізніше поїхати, прохання цим скористатися». 

Screenshot 2 8 - Тепер житомиряни не зможуть відслідкувати рух громадського транспорту в додатку DOZOR: новинки й проблеми з міським транспортом

Міський голова також повідомив, що у п’ятницю, 11 вересня, на міські лінії виходить ще 11 тролейбусів. Проте навіть це не зможе гарантувати безпеки житомирянам, адже відслідкувати транспорт онлайн, яким можна скористатись для безпечної поїздки, поки неможливо.

«В четвер ми вже дамо інформацію і покажемо, що ці тролейбуси в Житомирі. Вже підписані акти й вони пройшли обкатку в Житомирі. Я думаю, що частина цих тролейбусів піде на Крошню. Зараз ще зясовую це питання. Весь пасажирський транспорт не може бути відображений у мобільному додатку DOZOR, тому що раніше ми могли поставити вимогу приміським маршруткам. Зараз їм ставить вимоги обласна адміністрація. З усіма іншими маршрутами, які пересуваються містом, однозначно найближчим часом будуть підписані договори й вони відображатимуться в системі», — пояснив Сергій Сухомлин.

Screenshot 1 10 - Тепер житомиряни не зможуть відслідкувати рух громадського транспорту в додатку DOZOR: новинки й проблеми з міським транспортом


Будьте першим, хто прокоментував "Тепер житомиряни не зможуть відслідкувати рух громадського транспорту в додатку DOZOR: новинки й проблеми з міським транспортом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*