INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

У Житомирі збираються змінити міських перевізників сміття, бо комунальне підприємство не може впоратись

IMG 20200909 194757 - У Житомирі збираються змінити міських перевізників сміття, бо комунальне підприємство не може впоратись

Вже на початку наступного місяця, у жовтні, буде оголошено конкурс  перевізників сміття в місті Житомирі.

Про це сьогодні 9 вересня, повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Житомиряни звернулись до мера з питанням, що робити з органічними відходами, такими як листя та інше сміття, адже спалювати його небезпечно й зовсім не екологічно.

“У нас першого чи другого жовтня відбудеться конкурс на можливих нових перевізників сміття по місту. Вже є декілька бажаючих приймати участь у конкурсі і стоять вимоги, в тому числі, забезпечення невеликими сміттєвозами приватного сектору, забезпечення вивезення негабаритного сміття, і встановлення великих контейнерів сезонних чи під будівельні матеріали. Все в умовах конкурсу є. Також стоїть вимога, що має бути тільки нова техніка. Якщо конкурс пройде нормально, то вже у жовтні ми зможемо побачити нові сміттєвози і трохи іншу якість роботи зі сміттям”, – розповів Сергій Сухомлин.

Нагадуємо, що зараз за вивіз сміття в Житомирі відповідає КП “Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради.   Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі збираються змінити міських перевізників сміття, бо комунальне підприємство не може впоратись"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*