Теракт чи дешева вистава? Терориста в Луцьку лагідно «захопили» люди без зброї і касок (ВІДЕО)

«Виходить, такий, терорист з автобуса… Озирається по сторонах… Нікого немає… Чекає… «Невже щось наплутав!? Невже вийшов раніше, ніж було написано в сценарії!? Невже ніхто не готовий!? Твою ж дивізію! Все зіпсував! Блін! Блін! Блін! Вова мене порішає!» – з іронією написав Андрій Кухта у Facebook.

«Через деякий час до нього неспішно підходять троє чоловіків без бронежилетів шоломів чи зброї, один з них легенько бере за руку терориста, щоб не менш легенько одягти наручники і відвести в сторону. В кінці кінців, це ж не якийсь дідусь без маски, що продає овочі, щоб його заламувати! Паралельно, на задньому фоні, один за одним, неспішно починають з автобуса виходити заручники. Хто з відрами, хто з лопатою, хто з тлумаками, хтось взагалі з веслом. Виходять і помаленьку йдуть в той самий бік, куди, під ручку з чоловіком в масці, пішов терорист. Завіса! Аплодисменти! Усі щасливі!» – так А. Кухта описує далі побачене на відео. Це відео ви можете побачити на його сторінці у Facebook.

Водночас на YouTube можна побачити ось таке відео, зняте з іншої точки. Єдине, чого тут нема – моменту виходу Максима Кривоша з автобуса. Все інше є.

«Але не тут то було! Раптово, під вибухи світло-шумових гранат, коли вже ніхто не очікував, ледь не збиваючи заручників з торбами, вриваються спецпризначенці верхом на БТРі (зазвичай в подібних ситуаціях верхи на БТРі не їздять а прикриваються ним) в супроводі кількох броньованих мікроавтобусів. Спочатку не знають, як себе поводити, бо розуміють, що трохи пішло не по сценарію і хтось просрав таймінг…»

Річ у тому, що іронічний опис практично не розбігається з картинкою. Схоже, що в Україні назріває грандіозний політичний скандал. Поки що справді дуже скидається на те, що теракт був постановкою. Принаймні, така версія пояснює, чому:

  • терорист нікого не вбив і не поранив, хоча театрально гатив зі зброї, кидав гранати і вибухівку; в міліціонера терорист взагалі стріляв упритул, коли той підійшов до дверей – і чомусь не поцілив з відстані 2-3 метрів;
  • терориста не підстрелили снайпери з антитерористичного підрозділу, хоча мали для цього багато можливостей.

Якщо версія підтвердиться і терористичний акт виявиться постановкою, задуманою з метою підвищити рейтинг Президента України Володимира Зеленського (та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова заодно)… Я навіть не хочу думати, що буде далі.

Нагадаю, учора ввечері в Офісі Президента України заявили, що головна заслуга у визволенні заручників належить саме Зеленському. Саме він нібито умовив Максима Кривоша відпустити заручників і здатися.

Знову слово Андрієві Кухті: «Тим часом десь в Києві, або на острові Бірючий, Зеленський, під крики «Дибилы!» розбиває режисерський монітор і іде видаляти ролик, який його попросив зняти терорист… P.s. Заради справедливості потрібно сказати, що навіть в топових голівудських фільмах, топових режисерів, бувають ляпи. Це перший бойовик Зеленського, не судіть сурово!»

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Теракт чи дешева вистава? Терориста в Луцьку лагідно «захопили» люди без зброї і касок (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*