Зеленський принизив себе. Щоб взяли живцем терориста, якого мали застрелити? (ВІДЕО, оновлено)

Драматична історія, яка 21 липня збурила всю країну – схоже, завершилася. Озброєного терориста Максима Кривоша, який близько 12 годин утримував у центрі Луцька автобус із заручниками – схопили. Вбитих і поранених, за попередніми даними, немає. Але відомо, що злочинець стріляв у поліцейського, який намагався врятувати дитину.

Відомо також, що протягом дня Кривош стріляв з автобуса у правоохоронців, стріляв у дрон, кинув гранату і вибухівку. Після 19-ої години терорист погодився, щоб змученим заручникам принесли воду. Після 20-ї години він відпустив трьох заручників: вагітну молоду жінку, літню жінку і підлітка.

Головний сюрприз дня: Президент України Володимир Зеленський виконав вимогу терориста. І записав для цього спеціальне відео.

Нарешті, після 21:40 год. з’явилося повідомлення, що Максима Кривоша затримали. Як саме це сталося – внаслідок силових дій, внаслідок хитрощів, чи терорист здався сам – поки що незрозуміло.

Неоднозначний вчинок Зеленського спричинив бурхливу реакцію з боку громадян України. Одні схвалюють його за те, що заручники не постраждали. Інші не розуміють, навіщо Зеленський таке зробив. Адже це може спровокувати інших психопатів захоплювати заручників і висувати різні ідіотські вимоги до влади. Наприклад, щоб Президент України зняв штани – і почепив їх замість державного прапора на флагшток. Що тоді робитиме Зеленський?..   

За сумою скоєного Максим Кривош цілком заслужив смертної кари у вигляді влучного снайперського пострілу. Чому цього за весь день так і не сталося – питання відкрите. Але це було б гарним уроком для всіх недоумків, які бажають «боротися з олігархами» шляхом психологічного та фізіологічного катування випадкових безневинних людей.  

P. S. Стало відомо, що терорист здався сам. В Офісі Президента України заявили, що безкровне визволення заручників це особиста заслуга Володимира Зеленського. Саме він умовив Кривоша відпустити людей і здатися правоохоронцям.

Арсен Аваков, у свою чергу, сказав, що терорист мав спільників. Одного з них затримали у Харкові, знайшли патрони і вибухівку.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Зеленський принизив себе. Щоб взяли живцем терориста, якого мали застрелити? (ВІДЕО, оновлено)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*