Рецидивіст-психопат у Луцьку глумиться над заручниками і всією Україною (ВІДЕО, ФОТО)

Катування заручників триває вже дванадцяту годину. Спека. Люди в автобусі сидять без води. Вони змушені ходити під себе у прямому фізіологічному смислі. Жодного заручника виродок не відпустив. На цьому тлі белькотіння міністра внутрішніх справ Авакова про переговори виглядає жалюгідним. Ім’я та всі персональні дані терориста давно відомі: Максим Кривош. Рецидивіст, злодій, закомплексований параноїк, графоман. Вперше потрапив за ґрати у віці 17 років.

Хто його друзі і родичі – відомо. Чому силовики досі не привели на площу жодного родича Кривоша – невідомо. Чому не привезли його брата-інваліда, чому не тиснуть на болючі персональні точки (а це дуже ефективна методика роботи з такими типами) – теж невідомо. Зрештою, силовики могли притягти декілька безпритульних псів і пригрозити їх вбити у прямому ефірі – якщо цей «любитель тварин» не почне відпускати людей. Хоча б жінок і дітей.

Хтось скаже: «Ой, родичі, песики, яка жорстокість, який цинізм!» Ні. Жорстокість і цинізм – це не допомагати нещасним жертвам дегенерата і нічого не робити для їх порятунку протягом дня. Вести якісь дебільні переговори – замість того, щоб: а) психологічно ламати терориста; б) домогтися для його жертв хоч якогось полегшення. На цьому відео видно, як Кривош заходить в автобус.

 

Злочинець з ймовірністю 99% не має спільників. Автобус стоїть на відкритому місці. Ліквідація виродка у таких умовах – професійна робота для пари досвідчених снайперів. Можна теоретично припустити, що у Луцьку нема фахівців такого рівня. Тоді їх давно мав привезти із собою на літаку Аваков. Або ще хтось. Але поки що терорист успішно глумиться над силовиками. Стріляв. Кинув гранату. Викинув вибухівку з автобуса. Обстріляв дрон. У відповідь – нічого.

Можливо, силовики чекають ночі, коли терорист втомиться фізично та морально і «відключиться». Це не найкраща ідея. Він напевне підготувався до тривалої акції.

І ще одне. Деякі моменти з біографії терориста, а також тривожна інформація з інших регіонів – знайдена вибухівка на київському ринку, повідомлення про мінування у Харкові – вказують, що акція Кривоша може бути частиною масованої терористичної атаки. Ноги якої, ймовірно, ростуть з однієї дуже «дружньої» держави, яка напала на Україну 2014 року. Тому робити сьогодні дитяче обличчя і казати, що «ми не звикли до терактів, ми не готові» – владі точно не слід. За шість років можна було добре підготуватися.  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Рецидивіст-психопат у Луцьку глумиться над заручниками і всією Україною (ВІДЕО, ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*