Територіальний розподіл на Житомирщині – чотири міста та 12 районів потрапили до “помаранчевої” зони

Під час засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС, яке проходило у п`ятницю, 9 жовтня, затвердили рішення щодо зміни рівнів епідемнебезпеки розповсюдження коронавірусу. 

Вказану інформацію оприлюднили у прес-службі Кабміну. 

Так, враховуючи ситуацію, яка наразі спостерігається в Житомирській області, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення нового розподілу, який набуде чинності вже з 00:00 години 12 жовтня 2020 року.

На Житомирщині “помаранчевий” рівень встановили у таких містах: Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський та у Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Коростишівському, Лугинському, Любарському, Народицькому, Овруцькому, Олевському, Пулинському, Черняхівському, Чуднівському районах.

“Жовтий” рівень епідеміологічної небезпеки встановили у таких районах: Баранівський, Брусильвський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Попільнянський, Радомишльський, Романівський, Хорошівський райони, а також у містах Малин та Андрушівка.

 

Нагадаємо, що у Житомирській області covid-19 виявили у ще 260 жителів.

Будьте першим, хто прокоментував "Територіальний розподіл на Житомирщині – чотири міста та 12 районів потрапили до “помаранчевої” зони"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*