«Як гелікоптер Apache – багатозадачна й ефективна», – Геннадій Зубко про кандидатку в мери ПР

Керівник передвиборчої кампанії партії «Європейська Солідарність» на Житомирщині, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України у 2014-2019 роках Геннадій Зубко в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info порівняв Людмилу Зубко, яка є кандидатом у мери від «ЄС», з гелікоптером Apache і пояснив чому.

«Людмила нагадує гелікоптер Apache. Його особливість в тому, що він піднімається за 1,5 секунди, потім знижується і за цей час він фіксує всі цілі. За наступні 5 секунд він піднімається, щоб їх знешкодити. Дуже швидко і просто закінчує бойову операцію. Ця багатозадачність Людмили іноді вражає. Вона може вести одночасно 10 проєктів. Вона реально кризовий менеджер. Вона точно розуміє, яка сьогодні є потреба і який пріоритет потрібно виставити для вирішення кризових питань», – розповів Геннадій Зубко.

За його словами, Людмила Зубко чітко знає, як змінити місто та зробити його комфортним і безпечним для людей. Вона постійно живе в Житомирі та повністю володіє інформацією про місцеві потреби і проблеми. А її багатозадачність, як у гелікоптера Apache, допомагає їй успішно вирішувати одночасно багато питань.

У якості прикладу керівник партійної кампанії нагадав про нещодавню допомогу Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу у місті. Сюди входили одночасно і процедури для бізнесу, і напрацювання безпечних правил навчання у школах, і багато інших. Усі ці проєкти були успішно реалізовані.

«Вона зараз багато зустрічається з людьми і це надихає її боротися, перемагати і брати на себе відповідальність», – підкреслив Зубко.

Будьте першим, хто прокоментував "«Як гелікоптер Apache – багатозадачна й ефективна», – Геннадій Зубко про кандидатку в мери"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*