Тетерів перетворила на каналізацію паперова фабрика? (відео, фото)

У Коростишеві в районі дамби Тетерів шокує людей своїм жахливим становищем. Вода тут має ядучий жовтувато-зелений відтінок. За течією пливуть купи сміття. Хто конкретно винен у цьому? Невже тільки сезонна забрудненість, на яку так люблять кивати чиновники?..

Місцеві мешканці, які виходять на прогулянку до річки, скаржаться на існуючий стан речей. Напевно, їм більше хотілося б прогулюватися вздовж чистої річки, повз краєвиди, які б милували око. Але, схоже, міській владі байдуже. Річка більше схожа на відходи хімічного заводу? Ну, нічого! Протече, і все буде добре!

За словами місцевих, відходи в річку зливає паперова фабрика. ТОВ «Коростишівська паперова фабрика» знаходиться відповідно у Коростишеві на вулиці Пролетарській, 31. Фабрика виготовляє папір та картон. Започаткувала вона свою діяльність ще в 1871 році, тоді там виготовляли папір для цигарок. У 2002 році фабрика увійшла до складу корпорації «АСС». Підтверджує факт зливу відходів відео, що було опубліковане одним з користувачів  YouTube .

Біля самої річки стоїть сморід, а тому перебувати там не надто приємно. Риба, яка мешкає у водоймі, намагається вижити з останніх сил. Влітку річка тут часто пересихає, її навіть можна перейти убрід!

Неприємно, коли промислові підприємства дозволяють собі надто багато та засмічують навколишнє середовище. А ще більш неприємно, що чиновники, які б мали захищати природу, сидять на своїх робочих місцях склавши руки та заплющивши очі. Не виключені й корупційні схеми. Адже фабрика має проходити регулярні перевірки екологів на предмет безпечної утилізації відходів.

Чи у цьому випадку допоможе лише перевірка прокуратури?..

Тетяна ОВСІЄНКО

1 коментар до "Тетерів перетворила на каналізацію паперова фабрика? (відео, фото)"

  1. В тетерiв зливае каналізаційні стоки Житомир. Це найбільший забрудник річки.Каналізаційна система Житомира ще з 30тих років. Років з 10 назад було таке що з тулетів все тікло прямо в річку без очисних споруд. Зараз час від часу річка змінює колір і запах саме з ціх причин. Доречі фото в репортажі зроблені вище за течіею, на дамбі, де стоки паперової фабрики ще не впадають в річку.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*