Житомир потопає у бруді. Городян кличуть на Велике Прибирання

Жителів міста вкотре закликають долучитися до прибирання скверів, парків та прибудинкових територій. За традицією, приженуть також студентів та працівників держустанов міста у добровільно-примусовому порядку. Міська влада закріпила за кожним підприємством та організацією Житомира територію, яку ті повинні прибрати.

19 та 20 квітня у Житомирі пройде загальноміська толока. Вже вкотре житомиряни вийдуть прибирати своє рідне місто. Здавалося, б механізм загальноміського прибирання працює, але деякі підприємства не дуже якісно виконують свою роботу. Хоча від них залежить досить багато. Мова йде про  комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради, яке, здається, до прибирання ставиться трохи скептично.

Причиною тому є сміття, яке купками зібране біля бордюрів на дорогах. Це сміття, яке вітер розносить знову на тротуари, можна спостерігати на вулицях Мазепи, Князів Острозьких, Небесної Сотні та деяких інших. Окрім того, досить багато питань виникає до підприємств, які займаються вивозом сміття із сміттєвих баків. Адже в деяких спальних районах міста машини  КАТП «0628» довгий час не з’являються. Звісно, це призводить до величезних кучугур та неймовірних «ароматів», які щоденно відчувають жителі будинків поруч.

Традиція щорічного генерального прибирання міста, звісно, гарна. Але, щоб було чисто  потрібно звертати на це увагу не лише під час місячників благоустрою та толок. Це стосується і установ, від яких безпосередньо ця чистота і залежить, і – самих громадян. Бо, як відомо, найчистіше там, де не смітять.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир потопає у бруді. Городян кличуть на Велике Прибирання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*