Тільки для дітей: у Житомирі визначилися, як пройдуть новорічні свята у місті

У Житомирі не проводитимуть масові заходи до святкування Нового року, натомість для дітей підготують святкові локації та подарунки. Про це йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 30 листопада. 

«Ми відмовляємося від проведення масових заходів до Нового року, але для дітей свято має бути. Треба зробити так щоб і діти отримали задоволення, і ворог бачив, що у нас вирує життя, і ми не боїмося», – наголосив міський голова Сергій Сухомлин.

Дітей вітатимуть з 3 грудня по 5 січня. За словами начальниці управління культури Ілони Колодій, цьогоріч традиційно працюватиме Резиденція святого Миколая для малечі: 

«У нас планується робота майстерні святого Миколая на базі Дому української культури та “Палацу культури” 6,19, 23 грудня та 5 січня. Резиденція святого Миколая на території парку з 3 по 26 грудня лише у вихідні дні з 12:00 до 16:00. А також проведення музичної казки “Країна веселих нот” у Палаці культури з 19 по 23 грудня та 26 по 30 грудня».

Окрім цього планують виділити кошти на солодкі подарунки для маленьких житомирян. А новорічну красуню на Михайлівській прикрашати до новорічних свят – не будуть. 

Нагадаємо, 13-річний житомирянин подарував свій спортивний мотоцикл ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Тільки для дітей: у Житомирі визначилися, як пройдуть новорічні свята у місті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*