Тотальна русофобія: соціологи порахували прихильників руZZкого міра в Україні

На думку директора Соціологічної групи Рейтинг Олексія Антиповича 3-5% громадян України назавжди залишаться «проросійськими» чи навіть «просовєтськими».

Про це він розповів інтерв’ю НВ.

Переважна більшість українців ще десять років тому добре ставилася до росіян. Проте радикально цю ситуацію змінило повномасштабне вторгнення росії в Україну.

За словами соціолога, через воєнні дії рашистів в значної кількості українців відбувся процес десовєтізації. І ті, хто з ностальгією сумував за совком, мовляв «ну не все ж так однозначно було», відмовляються від своїх поглядів. 

Також Антипович вказує на показову трансформацію українців щодо ставлення до росії та її громадян. Ще у 2014 році співвідношення прихильників та противників рф в Україні було 50:50. Щороку відсоток тих, хто вважав росіянців «друзями» меншав. І зараз можна нарахувати лише 3% тих, хто продовжує позитивно ставитися до окупантів.

«І з кожним роком все ішло вниз, а зараз маємо лише 3% позитивного ставлення до росіян. Оце карколомна зміна», — прокоментував директор Соціологічної групи Рейтинг.

На його думку, є 3−5% громадян України, які назавжди лишаться з проросійськими або прорадянськими поглядами, і «якщо їх не змінили Буча, Ірпінь та Маріуполь, то їх вже ніщо не змінить, навіть ядерна загроза».

«Лузер року» путін втрачає останніх союзників

Окупанти вивезли до росії 13 тисяч українських дітей

 

Будьте першим, хто прокоментував "Тотальна русофобія: соціологи порахували прихильників руZZкого міра в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*