«Лузер року» путін втрачає останніх союзників

За версією медіа-організації Politico президента Росії путіна визнано невдачею року. Бункерний стрімко втрачає репутацію не лише у світі, а й і у власній країні. Головним провалом для нього стала повномасштабна війна, яку він навіть не наважився оголосити. Жодних цілей цієї «спецоперації» так і не було досягнуто.

Путін став «старою шкапою» і «кульгавою качкою» сучасної політики, який програв війну. Провальний результат очевидний усім, у результаті путін об’єктивно став «лузером», на якого можна начхати цілком свідомо.

Спершу кремль оголошує про «газове тріо», з якого миттєво виходять двоє, залишаючи путіна віч-на-віч зі своєю манією величі.

Потім путін сподівається на «продуктивну зустріч з Моді», але Індія відмовляється від зустрічі з путіним, оскільки той неадекват і розмахує ядерною бомбою. Для розуміння: у дипломатиї скасування вже наміченої та узгодженої на найвищому рівні зустрічі — це дія, близька до повного розриву дипломатичних відносин у площині визначення політичної позиції на лінійці «союзник — супротивник».

І тепер The Times повідомляє, що Вашингтон, перевіривши реакцію Москви на вибухи стратегічних ядерних об’єктів на території Росії, негласно не чинитиме опір (=непрямо підтримує) завданню ударів по території Росії.

 Формулювання «ми не боїмося подальшої ескалації» сягає ідеї, що росія — немічна недодержава з великою кількістю ядерної зброї, але ризик її застосування пропорційно падає кожній репліці офіційних осіб.

Як наслідок, Путін став «лузером року», а з тими, хто програв, не товаришуватиме, і з ними не ведуть переговори: їх опускають, повільно, показово, болісно і безпечно для себе.

 Тепер Путін — це «дрібна чмоня» як для західних гравців, так і для колишніх східних союзників, які, побачивши слабшає недодержаву, отримали шанс на обломках російського впливу будувати свою регіональну суб’єктність.

Недоторканність росії скасовано: США мовчки погодилися на атаки України

В Криму згоріла казарма з мобіками (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Лузер року» путін втрачає останніх союзників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*