Трансформери «вилизують» Михайлівську перед візитом першої леді

Кожного разу перед візитом поважних гостей перед владою міста, містечка або села постає драматичне питання: як перетворити наявний населений пункт – у такий, що сподобався б високим гостям? І кожен начальник вирішує це питання на свій смак. Наприклад, у Житомирі прибирати вулиці випустили механізми, схожі на роботів-трансформерів.

31 січня 2018 року до міста над Тетеревом завітала поважна гостя – дружина Президента України Марина Порошенко. Серед пажів дами був VIP-житомирянин, віце-прем’єр Геннадій Зубко, а також інші офіційні особи. Лихоманкове прибирання головних вулиць, як відомо, призначають саме до візиту таких гостей.

«Хто-хто, Марина Порошенко? Ні, не чув…»

Справжньою «перлиною міста» стала скульптурна композиція з «наскальним» написом, що одним словом яскраво описує творчу сутність автора. «Перлину» можна побачити неподалік від Михайлівської у провулку Скорульського. Вона, здається, не «злякалася» дружини Президента – тому її залишили на місці. Як і купи сміття поруч.

Автопортрет невідомого автора (з підписом)

Хтось влучно помітив, що різнокаліберні механічні «прибиральники» Михайлівської дуже скидаються на трансформерів – яких, до речі, вартувало б відремонтувати. Бо після того, як такий «десептикон» проїде – за ним самим доведеться прибирати шматки скла, що випали з тріснутих дверцят.

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Трансформери «вилизують» Михайлівську перед візитом першої леді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*