Третю добу у Житомирі намагаються полагодити каналізаційний колектор | Times ZT

Третю добу у Житомирі намагаються полагодити каналізаційний колектор

Працівники КП «Житомирводоканал» третю добу поспіль проводять ремонтні роботи на каналізаційному колекторі, розташованому на перехресті вулиць Перемоги та  Домбровського.

В ніч на 3-тє січня  каналізаційний напірний  колектор від КНС «Короленка» діаметром 500 мм дав тріщину.

«Трубопровід чавунний, напірний. Відбулася поздовжня тріщина. Тут є багато прихованих нюансів: ми вирізаємо те, що бачимо.  Після виконання робіт  включаються насоси  й під тиском виявляються нові тріщини.  Змушені знову обрізати трубу та виконувати роботи заново.  Це ускладнює процес ліквідації  аварії та потребує додаткового часу”, – говорить технічний директор водоканалу Сергій Єрьомін.

Швидко ліквідувати аварійну ситуацію не вдається через наявність на даній ділянці інших інженерних комунікацій. Зокрема, найбільшу проблему створила частина газопроводу, розміщена тут, оскільки на схему комунікацій АТ «Житомиргаз» дана газова мережа нанесена не була. Унаслідок її пошкодження  проводилися роботи з усунення витоків газу. Відтак проведення  аварійних робіт на цей період було призупинено.

«Бригади змінилися, бо  працівники стомлені та  змоклі.  Вирізали трубу, зачеканили…», – продовжує Сергій Єрьомін.

Вже третю добу над відновленням цілісності колектору працюють  два екскаватори, аварійна, два самоскиди, а також 12 працівників водоканалу. Роботи з ліквідації не припиняються ні вдень ні вночі. На КП “Житомирводоканал” завіряють що до кінця доби врешті завершать ремонтні роботи.

Наразі рух електротранспорту до мікрорайону Богунія обмежено.

Нагадаємо, що в середині січня «Житомирводоканал» введе в експлуатацію нові насоси на головній каналізаційній насосній станції міста.

Будьте першим, хто прокоментував "Третю добу у Житомирі намагаються полагодити каналізаційний колектор"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*