Цікаві факти про Чорну п’ятницю Р

Розпродаж з нагоди Чорної п’ятниці в цьому році пройде 26 листопада. Часу до нього залишається все менше, а дуже багато українців і досі не вирішили, скористатися можливостями, які він дає, чи не ні. Насправді тут є єдине вірне рішення — якщо магазини дають хороші знижки, то вам однозначно потрібно відправлятися за покупками.

Якщо ж ви вже точно вирішили йти, та хочете придбати все необхідне з мінімальними затратами сил та часу, вас зацікавить Чорна п’ятниця в мережі магазинів Алло, оскільки саме тут ви зможете придбати практично все необхідне. Рекомендуємо вам починати підготовку до шопінгу вже зараз. Ви маєте знати, коли буде відкрито розпродаж, за якими товарами будете полювати, орієнтуватися в цінах. Це дозволить вам вирвати найвигідніші пропозиції одним із перших.

Кілька фактів про Чорну п’ятницю в Україні та світі

Пропонуємо вам ознайомитися з наступними фактами. Сподіваємося, що вони будуть вам цікавими та дозволять краще зрозуміти, що це за подія.

  1. Традиція робити розпродажі прийшла до нас із США. Американці починають готуватися до Різдва і купувати подарунки відразу після Дня подяки, який святкується в четвертий четвер листопада.

  2. Ця традиція зародилася ще в XIX столітті, а те, що вона досі жива, свідчить про її справжність і вигідність.

  3. Назву «Чорна п’ятниця» подія отримала далеко не відразу. Цей день почали так називати поліцейські з Філадельфії в 60-х роках минулого століття. Тоді назва сприймалася виключно негативно, оскільки поліції доводилося розбиратися зі страшними заторами на дорогах, які виникали через те, що люди масово вирушали до магазинів. Назва поширилася, але від її негативного сприйняття відмовилися приблизно через два десятиліття.

  4. На Чорну п’ятницю кількість продажів збільшується в кілька разів. А в деяких розвинутих країнах — в кілька десятків. Показник росту в Україні залишається нижчим, ніж середньосвітовий.

  5. В Україні розпродаж вперше було проведено в 2013 році.

  6. За даними Black-Friday.Global в 2018 році Україна зайняла друге місце в світі за розмірами знижок, які в середньому склали 66%. Нас випередили лише США з результатом 68%. На третьому місці розташувалася Канада, показавши 66%.

  7. Розмір знижок залежить від категорії товару. Наприклад, на побутову техніку та електроніку ціна зменшується в середньому на 10-20%, а на одяг та взуття — 25-50%.

Чорна п’ятниця — подія з цікавою багаторічною історією. Вона однозначно варта уваги та, всупереч поширеній думці, дозволяє доре зекономити. Оскільки в Україні вона почала проводитися недавно, то зараз у нас, можна сказати, ще проходить період адаптації. Магазини підлаштовують умови для взаємовигідної співпраці з покупцями, а покупці ще звикають до того, що знижки дійсно справжні, а робити покупки в цей день вигідно.

Якщо й ви ще маєте сумніви стосовно розпродажу, то їх ви можете розвіяти шляхом отримання позитивного досвіду. Для цього просто зробіть кілька покупок на Чорну п’ятницю в цьому році. Звичайно ж, спочатку до цього варто правильно підготуватися, адже ризик потрапити на несправжню знижку є й досі.

Будьте першим, хто прокоментував "Цікаві факти про Чорну п’ятницю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*