Житомирянин, який став учасником штурму Капітолію, просить політичного притулку в Білорусі

Еван Ньюман, який наразі є громадянином США та у січні 2021 року брав участь у штурмі Капітолію в якосты нелегала перетнув білоруський кордон і зараз просить про політичний захист у Білорусі.

Вказану інформацію оприлюднив один з тутешніх телеканалів Білорусь 1.

Згідно слів Ньюмана, його фотографія зараз перебуває «у списку злочинців, які найбільш розшукуються ФБР».

«І дехто з моїх знайомих попередив мене про це. У мене багато друзів, які працюють на уряд. Я знав, що мене одразу впізнають, і тому насамперед поїхав. Я почав ховатися, їздити Америкою від однієї точки до іншої. Я найняв юриста. І адвокат сказав, що я можу поїхати до Європи у відрядження», – повідомив чоловік.

Ньюман також зазначає, що не вбачає свої дії злочинними, і в поліції не має жодних підстав, аби його вважати правопорушником, адже після штурму Капітолію він виїхав із США: спочатку до Італії, а після – в Швейцарію. Там він пересів на автомобіль і рушив до Німеччини, звідки потрапив до Польщі. Після чоловік перебрався до України та тривалий час винаймав квартиру в Житомирі, де пробув включно по 13 березня.

Чоловік наголошує, що через кілька місяців проживання в Україні помітив, що за ним стежать, та назвав це “політичним стеженням”.

Тепер Ньюман закликає надати йому політичний прихисток та наголошує на своїй непричетності до злочинних дій.

Нагадаємо, що на кордоні в Житомирській області затримали кілька вантажівок із нелегальними цигарками

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин, який став учасником штурму Капітолію, просить політичного притулку в Білорусі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*