Житомирян запрошують до обговорення будівництва Епіцентру

Відповідне оголошення сьогодні, 8 листопада, з’явилося на сайті Житомирської міської ради. Зокрема йдеться про проведення громадських слухань (врахування пропозицій громадськості) щодо “Детального плану території для розміщення будівель торгівлі (торговельного комплексу) в межах вулиці Богунська та проспект Миру в м. Житомирі”.

 

Замовником детального плану території (ДТП) є департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради. Цікаво, що фінансує ці роботи ТОВ “ЕПІЦЕНТР К”, а розробкою самого ДТП є ТОВ “Сервісний центр нерухомості”.

Площа земельної ділянки становить  7, 3178 га,  яких площа самої забудови – 25 000 м2.

Планова забудова буде меншою, ніж Епіцентр на Київському шосе. Приміщення матимуть від 1 до 3 поверхів. Передбачена парковка на 760 місць, майданчик для розвантаження товару, благоустрій та озеленення території. Також планується створення 55 робочих місць.

“ДПТ розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 893 “Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира” та  рішення Житомирської міської ради від 27.09.2018 № 1132 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території”,  – йдеться в оголошенні ЖМР. 

Громадське обговорення щодо використання території триватиме 30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ (з 08.11.2021 — по 08.12.2021 рр) й вже 8 грудня о о 11 год. в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх) відбудуться громадські слухання.

“Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 08.11.2021 — по 08.12.2021 рр. замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на електронну адресу: uma@zt-rada.gov.ua.

Усні пропозиції (зауваження) подаються під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. 

 (Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються)”, – повідомляють в оголошенні.

Нагадуємо, що раніше на Times.ZT повідомляли, що Житомирська панчішна фабрика продається, бо збиткова та з боргами.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують до обговорення будівництва Епіцентру"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*