Ціни на яйця, ракетні обстріли критичної інфраструктури та білорусь: найсмішніші меми тижня 

Українці продовжують втілювати в життя слова Лесі Українки: «Щоб не плакать, я сміялась», і атакують ворога мемами щодо останніх подій. Не лякає наш народ ні ціна на яйця, ні відключення світла та води, ні білорусь зі своїми погрозами. Times.ZT зібрали фотожаби про це. 

Курячі яйця подорожчали

Протягом минулого тижня ціни на яйця виросли вдвічі. В деяких містах України їх продають по 100 грн за десяток. Експерти пояснюють подорожчання втратою близько 20% промислового виробництва яєць, а українці підбадьорюють один одного численними мемами з цього приводу.

русня обстріляла об’єкти критичної інфраструктури

Внаслідок масованих російських обстрілів всієї України, що почалися вранці 10 жовтня, пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах країни, у тому числі – в Житомирі. Всі відчули на собі перебоїв зі світлом, водопостачанням і зв’язком, проте не засмутилися, а наробили чимало мемів з цього приводу.

білорусь погрожує Україні війною

Офіційний мінськ остаточно відкинув свою ж пропаганду останніх місяців про нібито невтручання у війну росії проти України. Тепер білоруська влада не лише визнає свою участь в агресії проти України, але й погрожує новим наступом зі своєї території. Українців ця новина розсмішила, і, як результат – з’явилися мемчики.

Нагадаємо, ганьба Маска, Кримський міст та міст Кличка: найсмішніші меми минулого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Ціни на яйця, ракетні обстріли критичної інфраструктури та білорусь: найсмішніші меми тижня "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*