Як правильно вибрати ліфчик Р

Виглядати вишукано та привабливо бажає кожна жінка. Правильно підібраний бюстгалтер не лише підкреслює жіночність, але й дозволяє прекрасній половині людства почуватися комфортно та впевнено. Однак, за статистикою, тільки 30 % жінок вміють вірно обирати зручну і відповідну власній фігурі та смаку білизну. Відтак пропонуємо вам декілька лайфхаків, як вибрати бюстгальтер, правильний, комфортний, а головне такий, що ідеально пасуватиме саме вам серед безлічі моделей.

Візначаємо правильно розміри

Здається тут все просто. І з цим жодна жінка не може помилитися. Але насправді зовсім не так.
Аби ліфчик правильно тримав бюст, його застібка повинна знаходитись нижче ваших лопаток, суцільною лінією ніби підкреслюючи їх. Не на лопатках, як обирає багато хто з жінок, а саме паралельно поясу під нижніми виступами лопаток, як анатомічно вірніше. Лише у цьому випадку бюстгалтер триматиме потрібну форму, а ви виглядатимете стрункою та привабливою.

Щоб встановити необхідний розмір передусім потрібно виміряти коректний об`єм. Для цього, з допомогою сантиметру, паралельно лінії талії, виміряємо обхват грудей прямо під бюстом. Це і є ваш індивідуальний розмір. Не слід плюсувати до нього зайві сантиметри, як часом радять деякі джерела, адже для незначної зміни розміру на бюстгалтері існують спеціальні гачки. З допомогою гачків можна закріпити ліфчик тісніше або послабити для зручності за вашим бажанням.

Чашечки обирайте за власними вподобаннями. Сучасний ринок пропонує велике їх різноманіття: з кісточками і без, з push up ефектом та без накладних чашок… Все залежить від вашого стилю, одягу, який ви звикли носити та особистої прихильності. Головне, щоб під час руху вам було комфортно і груди не вискакували з чашок.

Обираємо виробника

Обрання бренду як будь-якого одягу, так і білизни – це суто питання смаку. Єдине, що можна порадити у даному випадку – не купуйте дешеву, особливо китайську білизну. Гарний вигляд на картинці в китайських інтернет-магазинах не гарантує його відповідності в реальності. Окрім того, якість такої білизни також бажає кращого. Дешеві бюсгалтери через низьку якість матеріалу швидко розтягуються, натирають, не тримають форму і не дозволяють вашому тілу дихати.

Безумовно лідером по якості і зручності жіночої білизни сьогодні є бренд Victoria`s Secret. Продукції цієї американської компанії сьогодні віддають перевагу більшість жінок у світі. Зручні та продумані, вишукані та сексуальні, якісні та ексклюзивні бюстгалтери Victoria`s Secret – це стовідсотковий еталон. Отож, обираючи для себе ліфчик, орієнтуйтесь на еталон та надавайте перевагу перевіреним якісним брендам.

Будьте першим, хто прокоментував "Як правильно вибрати ліфчик"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*