ЦВК затвердило склад Житомирської ОВК №62

10 квітня на черговому засіданні Центральної виборчої комісії було затверджено склади окружних виборчих комісій з виборів Президента для організації підготовки і проведення повторного голосування. 21 квітня 2019 року.

“Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України, включених до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України та додані до них документи, ЦВК сформувала склад 199 окружних виборчих комісій з виборів Президента України для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року”, – повідомляють у відділі взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Відповідно до Постанови ЦВК №773 затверджено такий склад Житомирської ОВК № 62:

Варто зауважити, що в складі комісії залишилося 8 членів попереднього складу, які брали участь у підготовці ОВК до голосування 31 березня. При цьому:

Байдик Костянтин Васильович, який у першому турі був представником кандидата у Президенти Насірова Р.М., відтепер представлятиме інтереси діючого Президента Порошенка П.О.

Кочина Олена Володимирівна відтепер захищатиме інтереси Зеленського В.О. (у І турі – вона представляла кандидата Носенка С.М.)

Круківська Катерина Василівна представлятиме у другому турі Порошенка П.О., перейшовши з команди представників кандидата в Президенти Литвиненко Ю.Л.

Красовська Юлія Антонівна змінила команду підтримки кандидата Габера М.О. на команду Зеленського В.О.

Ткаченко Світлана Віталіївна, яка в першому турі виборів Президента України представляла кандидата Журавльова В.М., відтепер захищатиме інтереси Порошенка П.О.

Яремчук Тамара Терентіївна представлятиме у другому турі Порошенка П.О., лишивши команду кандидата в Президенти Петрова В.В.

Окрім того, Ващенко Ярослав Антонович та Лейко Анатолій Васильович лишилися у складі ОВК представляти і надалі своїх кандидатів – Зеленського В.О. та Порошенка П.О. відповідно.

Відтепер за поданням кандидатів у Житомирі формуватимуться склади ДВК. Для цього команда кожного з кандидатів у Президенти України має дати мінімум по 600 своїх представників.

Нагадаємо також, в першому турі президентських перегонів по даним ЦВК на дільницях ОВК №62 переміг Зеленський В.О.

Будьте першим, хто прокоментував "ЦВК затвердило склад Житомирської ОВК №62"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*