КП “ЖТТУ” незабаром отримає 49 нових тролейбусів

Незабаром парк КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» поповниться новими тролейбусами. Тендер на їх закупівлю для підприємства оголосив Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Контрактом передбачено придбання 49 низькополих  12-метрових тролейбусів, комплекту запасних частин і витратних матеріалів, комплекту інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів та супутніх послуг. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у фейсбук очільник міста Сергій Сухомлин.

«Вчора оголосили тендер по закупівлі 49 тролейбусів для Житомира. Заявки на участь у торгах прийматимуть до 24 травня 2019 року. Чекаємо на тролейбуси через 10-11 місяців після завершення усіх процедур і авансового платежу», – зазначив Житомирський міський голова.

Відповідно до тендерної документації, строк поставки – 37 тижнів після отримання авансового платежу.

Комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», має намір використати частину коштів позики, наданих Європейським банком реконструкції та розвитку для фінансування проекту модернізації тролейбусного парку м. Житомир.

Окрім того, як писав раніше Times.zt, ТТУ зобов’яжуть продавати менше квитків.

Будьте першим, хто прокоментував "КП “ЖТТУ” незабаром отримає 49 нових тролейбусів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*