Житомирян запрошують відсвяткувати День авіації і космонавтики

До Дня авіації і космонавтики 11 та 12 квітня у Житомирі пройде ряд урочистих заходів. На свято до Житомира завітає дублер першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка – Надія Адамчук.

11 квітня о 16:00 до 100-річчя з дня народження заслуженого художника України Олексія Архиповича Горбенка у Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова відбудеться відкриття експозиції ювілейної виставки художника, присвяченої підкорювачам космосу.

З 1961 по 1990 роки українським живописцем було створено портретну галерею п’ятнадцяти героїв – космонавтів і байконурівців. Олексій Горбенко присвятив цій історичній місії тридцять років свого творчого життя.

Для демонстрації творчого доробку митця житомирянам, роботи художника з власної колекції надав онук митця Святослав Горбенко.

12 квітня о 10.00 на майдані ім. С. П. Корольова у Житомирі відбудуться щорічні урочистості з нагоди Дня авіації та космонавтики, а також покладання квітів до пам’ятника нашого видатного земляка Сергія Корольова.

З 10.45 год. урочисті заходи відбуватимуться у Музеї космонавтики. Саме тут планується виступ Надії Адамчук – дублера першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Варто зауважити, що до Дня авіації і космонавтики у Музеї космонавтики ім. С. П. Корольова відбудеться День відкритих дверей.

Об 11.00 в приміщенні Музею відбудеться нагородження переможців міжнародного конкурсу «Кольори Всесвіту», на який діти подали більше 1300 своїх робіт, та конкурсу юних астрономів та астрофізиків ім. Л. Грищука «Лабораторія Всесвіту».

А вже з 14.00 год. у рамках заходів для відвідувачів Музею демонструватимуть фільми та мультфільми на космічну тематику.

Запрошуємо усіх житомирян та гостей міста долучитися до відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики!

Нагадаємо, що дев’ятикласник з Житомира подарував власну колекцію значків Музею космонавтики.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують відсвяткувати День авіації і космонавтики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*