Турбота про безпеку:  в Житомирі патрульні поліцейські роздавали містянам світловідбиваючі стрічки (ФОТО-ВІДЕО)

Через тотальну економію електроенергії, спричинену ворожими обстрілами енергосистеми України, вулиці Житомира в темну пору доби майже не освітлюються. А це, в свою чергу, призводить до збільшення кількості доронії пригод і травмуванню необережних пішоходів.

Щоб нагадати про правила поведінки в затемненому місті, а також допомогти стати помітнішими пішоходам на дорогах, патрульна поліція провела інформаційний рейд.

Місцем інформування став проспект Миру неподалік ринку Хмільники – один з найнебезпечніших районів Житомира, де й у мирні части пішоходи потрапляли під колеса автівок, нехтуючи правилами безпеки. 

Дітям і дорослим патрульні роздавали світловідбивальні стрічки, які водій може побачити здалеку.

“Це світло відбиває, щоб було видно. Якщо на вулиці темно, щоб там було видно що там пішохід” – коли спитали, що це за стрічки, відповів на питання семирічний житомирянин Михайло.

Поцікавилися і в житомирянки, чому та йшла вздовж проїжджої частини, а не по тротуару.

“Я дуже рідко ходжу пішки, з роботи в такий час, тому на жаль не користуюсь світловідбивними стрічками. Кожен з нас про себе має дбати, я вийшла і в темряві нічого не бачила, а якщо зійти в іншу сторону то там дорога така нерівна, тому і йшла таким “безпечно-небезпечним” шляхом.” – спантеличено відповіла Надія.

Також декількох патрульні затримали кількох відчайдухів за перехід не на місці пішохідного переходу. Цього разу порушники обійшлись профілактичною бесідою, після чого їм також дали стрічки.

“Ми поспішаємо, через підземний перехід буде на 10 хвилин довше, поки через нього перейдеш. Це моя відповідальність за життя. Так я без питань можу і пройти через пішохідний перехід, я сам розумію і сам не люблю коли хтось оце переходить.” – виправдовуються порушники.

“Буває, в нас на проспекті Миру часто нехтують безпекою і перебігають дорогу, при тому що у нас широка дорога і небезпечно бігти так…” – бідкається очевидиця Валентина.

“Сьогодні ми проводили комплекс профілактичних заходів спрямованих зменшенню аварійності, зокрема серед пішоходів у темну пору доби, яким роздавали, світловідбивні елементи. А в свою чергу водії транспортних засобів могли розпізнати людей на відповідній відстані, особливо у періоди відключення освітлення. Коли люди одягають світловідбивальні елементи, одразу знижується рівень ДТП, і нам менше роботи, і люди цілі і здорові.” – інформує Микола Король, інспектор патрульної поліції у Житомирській області.

Поліція Житомирщини закликає житомирян, щоб вони неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, та обов’язково носили світловідбивальні елементи щоб уникнути трагічних наслідків.

На Житомирщині правоохоронці виявили двох громадян рф, які незаконно перебували в Україні

Будьте першим, хто прокоментував "Турбота про безпеку:  в Житомирі патрульні поліцейські роздавали містянам світловідбиваючі стрічки (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*