Туристична Житомирщина: Хатина рибалки на Острові кохання та водоспад Вчелька (ФОТО)

Вважаєте, що за незабутніми враженнями та яскравими фото треба летіти як мінімум у Париж? А от і ні. Все це можна отримати у півгодинах їзди від міста Житомира. Наприклад, просто цими вихідними завітати до Хатини рибалки на Острові кохання або скупатися біля рукотворного водоспаду Вчелька.

Хатина рибалки на Острові кохання

Чи не найулюбленіше місце туристів та наречених розташоване у селі Старий Солотвин посеред річки Коднянка. Їдуть сюди за весільними фотосесіями та лавсторі, що й не дивно – казковий будиночок на острівці, оточений деревами, надає романтичним фото особливої атмосфери.

Сам острів створений штучно. У восьмидесятих мисливці та рибалки побудували на ньому будиночок. Він слугував їм для відпочинку та схову від дощів, також використовувався як місце, де виставляли мисливські трофеї. Трохи згодом з’явився дерев’яний місток, який дав змогу безперешкодно потрапляти на Острів кохання.

Нині будиночок зачинений, але прохід до нього вільний.

З Житомира доїхати можна з центрального автовокзалу за півгодини.

Водоспад Вчелька

На території Житомирського військового полігону, де протікає річка Гнилоп’ять, розташований водоспад Вчелька. Його у п’ятидесятих роках минулого століття голіруч витесали у скелі військові, коли облаштовували полігон. Вода каскадом спадає з трьох уступів довжиною 60-80 м, з висоти десяти метрів. Ширина водоспаду — 40 м. Поруч є прямовисні скелі заввишки 6-10 м. Вище за течією розташована скеля заввишки до 30 м, відома як скеля Крашевського.

Їхати треба до урочища Шумське, що між селами Сінгури, Головенка та Перлявка (на південний захід від Житомира).

Під’їзд до водоспаду: автомобільною насипною дорогою від села Сінгури — 8 км, від села Перлявка — 4 км.

За матеріалами каналу УКРАЇНА

Нагадаємо корисні поради, як можна зекономити на туризмі  та красиві міста Житомира, де відпочиває душа.

Будьте першим, хто прокоментував "Туристична Житомирщина: Хатина рибалки на Острові кохання та водоспад Вчелька (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*