Творчу молодь Житомирщини запрошують до участі у фестивалі-конкурсі “Закарбовані майданом”

На початку грудня у Житомирі пройде обласний молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та авторської поезії “Закарбовані майданом”. Наразі триває конкурсний відбір учасників.

Фестиваль оганізували управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА та Житомирський музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка. з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті усіх борців за свободу і незалежність нашої держави.

До участі у фестивалі запрошується творча молодь віком від 15 до 25 років. Конкурсний відбір відбуватиметьсяу наступних номінаціях:

  • Патріотична пісня – сольний спів, вокальний ансамбль до 8-ми осіб;
  • Авторська поезія – патріотична лірика, філософська лірика.

Конкурсний відбір триватиме дистанційно до 30 листопада. А з 1 по 10 грудня відбудеться ІІ етап конкурсу – робота журі та гала-концерт переможців.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційній сторінці Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С.Косенка за посиланням: https://zmfk.zt.ua/zakarbovani-majdanom.php

Нагадаємо також, що житомирян запрошують взяти участь у кінофестивалі «Пілігрим».

Будьте першим, хто прокоментував "Творчу молодь Житомирщини запрошують до участі у фестивалі-конкурсі “Закарбовані майданом”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*