кдб проти фсб: лукашенко має «вуха» серед росіян, щоб контролювати плани путіна  

Розмов про бажання лукашенка втягнути білорусь у війну проти України – чимало, проте вже зараз стає зрозуміло, що вусатий диктатор намагається всіляко відхреститися від росії та маніпуляцій путіна. Так, стало відомо, що білоруське кдб працює проти російського фсб. Під час контрнаступу на Харківщині наші спецслужби затримали білоруського агента, який і розповів, що насправді відбувається між білорусією та росією. 

У інтерв’ю українським ЗМІ агент пригадує, як опинився серед русні. Каже, був найманцем серед російських військових, натомість, його керівництво знало всю важливу військову інформацію: розташування складів, кількість військових, весь особовий склад, деякі іменні списки, пересування колон, усі топографічні позначення, де розташовані аеродроми, які цілі та завдання, а також карти мінних полів. Вочевидь, там були свої «вуха» та «очі» для лукашенка. 

Якраз під час контрнаступу ЗСУ на Харківщині, росіяни викрили «засланого козачка». Це і було причиною, чому агент здався СБУ. 

«фсб дізналися, що я агент, і вже було відомо про кілька фактів вбивства моїх колег росіянами. І коли ми тікали в бік ЗСУ, нас підстрілював командир групи, що був вагнерівцем», – розповідає білорус.

Тобто, лукашенко намагається грати на випередження, адже не довіряє путіну. Саме тому він відправляє найманців зі спецслужб, щоб знати про плани та наміри бункерного діда. Але нащо це йому? – виникає логічне запитання. Лукашенко буквально вставною щелепою вчепився у владу, яку боїться втратити, якщо залишатиметься під росією. Певно, навіть картопляник зрозумів, що росію чекає розпад, а отже, лишатися її союзником – не найкращий сценарій. Хитрий бульбаш хоче обійти путіна, щоб уникнути санкцій та союзництва з росією, адже це може викликати черговий бунт серед білоруського населення, а вусач повтору мітингів 2020 року ой як боїться. 

За словами політичних експертів, для лукашенка це нормальна практика, то бути під крилом росії, то намагатися звідти вислизнути: 

«лукашенко, який перебуває при владі впродовж 28 років, це у нього якась постійна така гойдалка – то він ближче до росії, то він віддаляється… Він хитрий – це факт. Те, що він, наприклад, хоче домовитися і з Заходом, і з Китаєм, і з путіним, і не потрапити на додаткові санкції – теж факт».

Але навіть страх санкцій та повторних мітингів не зупиняє лукашенка продовжувати розміщувати російських військових, їх техніку та зброю на території білорусі. Так само, це не зупинило його, коли росіяни наступали на Україну з боку білорусі та обстрілювали нашу країну ракетами з білоруської території. Проте хай би які погрози не лунали від лукашенка в публічному просторі, він боягузливий параноїк, який реальну війну зі сторони білорусі уявляє хіба що на іграшкових солдатиках. 

«У нього армія 45 000 військових. Він параноїк. Значить, 20 000 він залишить усередині, щоб не розкачувати ситуацію. Тобто він може дати тисяч 20 – це край. Очевидно, що він не вступатиме у війну повноцінно. Той період, коли він міг це зробити – минув», – неодноразово наголошувати військові експерти. 

А той факт, що лукашенко вже зараз відправляє своїх засланців до рядів рф на розвідку – підтвердження, що він хоче уникнути повноцінної участі у війні проти України та бути, як кажуть у народі: «І вашим, і нашим». 

На думку експертів, лукашенко готовий піти від путіна політично, і питання тільки в тому, хто зараз готовий запропонувати йому щось інше. 

Нагадаємо, житомиряни про ціну незалежності, підтримку Президента та Білорусь (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "кдб проти фсб: лукашенко має «вуха» серед росіян, щоб контролювати плани путіна  "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*