«Твоя шуба перед смертю кричала» – житомиряни проти вбивства тварин

В неділю, 24 лютого в Житомирі відбулась Всеукраїнська антихутряна акція «Знімай хутро назавжди!». Одночасно, за ініціативою гуманістичного руху UAnimals, подія пройшла в 10 містах країни. В Житомирі акцію організувала ГО «Житомирська міська організація захисту тварин»

Учасники гуманістичної акції об’єдналися навколо трьох основних цілей: закликати людей відмовитися від натурального хутра і врятувати тварин від болючої смерті, звернутися до парламентарів із закликом підтримати законопроект про заборону хутряного виробництва в Україні та надихнути дизайнерів та магазини відмовитися від використання та продажу кривавого матеріалу.

«Сьогодні зібралися активісти, волонтери, небайдужі житомиряни, громадські організації, які захищають права тварин і борються за чистоту екології. Один із провідних організаторів є UAnimals, який закликав до Всеукраїнської акції. Вона проводиться в Житомирі не вперше. Ми проти хутряних ферм, тому що це, у першу чергу, знущання над тваринами, це вбивство тварин. Відомо, що в Україні протягом року вбивають 630 тисяч тварин, і це норки у першу чергу. Це не гуманно. Ми закликаємо всіх приєднатися до цієї акції. Хочу звернути увагу, що сьогодні прийшла у шубі зі штучного хутра і вона виглядає нічим не гірше від натурального, вона не несе негативної енергетики, бо на мені немає смерті», – розповідає громадський діяч, захисник тварин Олена Станішевська.

«Ми хочемо показати, що це не модно, це вже міф, що хутро є показником достатку. Милі домашні тваринки, якими ми опікуємося, нічим не кращі норок. «Наші гасла: «Знімай хутро назавжди», «Давайте зупинимо криваве вбивство», «Житомир – це не помийна яма», «Твоя шуба перед смертю кричала». Адже це брудне виробництво. Якщо вам не шкода тварин, то подумайте про ці відходи, які забруднюють нашу з вами екологію», – доводить Юлія Невмержицька, член ГО «Житомирська міська організація захисту тварин».

«Ми хочемо показати, наскільки це шкодить нашій екології, тваринам. Ми відповідальні за тих, кого приручили, особливо за домашніх тварин. Ми – гуманна країна, яка зможе замінити хутро на інші матеріали», – говорить зоозахисник Вікторія Воронкова.

«Сьогодні я тут, тому що хочу підтримати цих беззахисних тварин, яких принижують, умисно. Мені їх щиро жаль, тому я і тут», – розповідає Анна.

«Сьогодні я зі своїм песцем, якого викупили з ферми 8 місяців тому. Перед ним в нас була руденька лисиця, яка втекла з дому, з чоловіком вирішили врятувати тваринку. Він спокійно живе в квартирі з собаками. Ми проти жорстокого поводження з тваринами», – розказує Олена.  

«Поки є попит, буде і пропозиція. Чим більше людей буде відмовлятися від цього, тим менше буде виробництво. Більшість європейських країни, а їх понад 20, активно працюють в цьому напрямку. Вважаю, що Україна не повинна відставати. Однозначно, що надія є, ми як завжди «трохи запізнюємось», але тим не менш, головне бажання. Такі акції є однозначно дієвими, як інформаційна платформа. Ці люди, які прийшли сьогодні, навіть якщо нас зібралося не багато, вони привернули увагу», – стверджує директор КП «Центр захисту тварин» Олександра Мельник.

 

Будьте першим, хто прокоментував "«Твоя шуба перед смертю кричала» – житомиряни проти вбивства тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*