Громадськість проти влади: в Житомирі відбувся молодіжний форум

23 лютого у Житомирі відбувся молодіжний форум «Молодь Do IT». У заході взяли участь представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, місцеві активісти, представники студентського самоврядування Житомира та об’єднаних територіальних громад.

«У нашої молоді сьогодні є дуже багато ініціатив, а головне – бажання втілити їх у життя. Але важливою проблемою більшості молодіжних організацій є відсутність проектного досвіду. Сьогодні ж у кожного з присутніх є можливість дізнатися більше про те, як реалізувати свої задуми, почути реальні історії успіху. Незабаром відбудеться відкриття чергової сесії Школи місцевого самоврядування, що дала поштовх для громадської та політичної діяльності багатьох житомирян, почнеться прийом робіт на участь у конкурсі на кращу концепцію відеоролика про місто «Житомире! Я люблю тебе!», також маємо багато планів і ідей на рахунок проведення Дня молоді у Житомирі. Запрошуємо до співпраці та генерації ідей молодь, бо неможливо зробити щось справді вдале для молоді без її залучення», – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Упродовж дня учасники воркшопу обговорили актуальні питання розвитку молодіжної політики у місті, ділилися досвідом та ідеями і шукали способи їх втілення.

«Проект «Молодь Do it!» створений задля об’єднання активної молоді в регіоні та впровадження в подальшому спільних проектів. Ми прагнемо довести вчинками, що наше покоління відповідальне, активне та мудре!», – впевнена член Молодіжної ради Житомира Катерина Матвійчук.

Про інструменти для реалізації своїх ідей присутнім розповіла президент Української асоціації студентів Лідія Фесенко.

«Громадський сектор завжди буде проти влади, бо це його велика роль – показувати владі, які існують нерівності, всі її неправильні моменти. При цьому ми маємо шукати ті конструктивні і важливі шляхи створення документів, які завтра можуть затвердити. Ми створюємо діалог і комунікацію»

Максим Швець презентував діяльність Пластового молодіжного центру у Житомирі.

Молоді люди визначались з нагальними проблемами молодіжного середовища, також кожен з них розмірковував, як залучити своїх однолітків та грантодавців до їх вирішення. У цьому їм допомагали радник з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко і провідний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА Дар’я Костриця.

Будьте першим, хто прокоментував "Громадськість проти влади: в Житомирі відбувся молодіжний форум"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*