Військовий з Миколаївщини загадково загинув у водах Житомирського району

На Житомирщині військова прокуратура розслідує загадкову смерть військовослужбовця, труп якого вчора знайшли у річці під Житомиром.


Вчора у Житомирському районі в річці в межах військового полігону виявили тіло військовослужбовця без ознак життя. Тіло загиблого витягли з води і направили в бюро судово-медичної експертизи.

Як повідомляє військова прокуратура Житомирського гарнізону,на місце події для огляду виїхала група експертів. За їх попередньою оцінкою ознак насильницької смерті на тілі загиблого не має.

«Тіло військового направили для проведення судово-медичної експертизи та встановлення точних причин смерті», — розповів УНІАН заступник військового прокурора Олексій Рихлюк.

За інформацією підполковника, наразі прокуратурою розслідується кримінальне провадження, розпочате за ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

«Чи падав військовий з мосту, чи ні, а також чому він загинув, наразі невідомо, це буде встановлено пізніше”,- зазначив прокурор.

Відомо, що чоловік проходив строкову службу на Миколаївщині. А на Житомирщині в цей період перебував у службовому відрядженні на курсах.

«На даний час тіло направлено для судово-медичного дослідження до Житомирського обласного бюро судмедекспертизи. Майор 1967 року народження, служив у військовій частині, яка дислокується в Миколаївській області. Був відкомандирований до Житомира для проходження курсів на 37-му загальновійськовому полігоні ДШВ», – повідомляють у військовій прокуратурі.

Наразі триває розслідування цієї справи. Згідно попередніх висновків експертів, смерть чоловіка настала внаслідок утоплення.

Будьте першим, хто прокоментував "Військовий з Миколаївщини загадково загинув у водах Житомирського району"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*